Без комиссии
1  / 15
БЕЗ %; 2к квартира с. Ходосівка ЖК Вілар Видубичі 15 хв - фото 1
БЕЗ %; 2к квартира с. Ходосівка ЖК Вілар Видубичі 15 хв - фото 2
БЕЗ %; 2к квартира с. Ходосівка ЖК Вілар Видубичі 15 хв - фото 3
БЕЗ %; 2к квартира с. Ходосівка ЖК Вілар Видубичі 15 хв - фото 4
БЕЗ %; 2к квартира с. Ходосівка ЖК Вілар Видубичі 15 хв - фото 5
БЕЗ %; 2к квартира с. Ходосівка ЖК Вілар Видубичі 15 хв - фото 6
БЕЗ %; 2к квартира с. Ходосівка ЖК Вілар Видубичі 15 хв - фото 7
БЕЗ %; 2к квартира с. Ходосівка ЖК Вілар Видубичі 15 хв - фото 8
БЕЗ %; 2к квартира с. Ходосівка ЖК Вілар Видубичі 15 хв - фото 9
БЕЗ %; 2к квартира с. Ходосівка ЖК Вілар Видубичі 15 хв - фото 10
БЕЗ %; 2к квартира с. Ходосівка ЖК Вілар Видубичі 15 хв - фото 11
БЕЗ %; 2к квартира с. Ходосівка ЖК Вілар Видубичі 15 хв - фото 12
БЕЗ %; 2к квартира с. Ходосівка ЖК Вілар Видубичі 15 хв - фото 13
БЕЗ %; 2к квартира с. Ходосівка ЖК Вілар Видубичі 15 хв - фото 14
БЕЗ %; 2к квартира с. Ходосівка ЖК Вілар Видубичі 15 хв - фото 15

БЕЗ %; 2к квартира с. Ходосівка ЖК Вілар Видубичі 15 хв

Ходосовка

Пожаловаться
59 000 $
980 $ за м²
10 просмотров объявления | 2 сегодня Показать статистику
Добавлено: 4 января 2026, ID: 4629984
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 60.2 м2
  • Площадь кухни 10.8 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Коммуникации Газ 
Описание
Без комісії для покупця, за запитом надішлю детальний відеоогляд

Локація: с. Ходосівка,
ЖК Вілар, вул. Феодосія Печерського 11

Характеристики квартири:
• Площа: загальна 60.2 м², житлова 31.1 м²
• Кількість кімнат: 2
• Поверх: 8/10
• Тип будинку: цегляний
• Опалення: індивідуальне газове (газовий котел)

Стан та ремонт:
• Стан від будівельників

Інфраструктура та локація:
• Транспорт: до метро Видубичі - 15 хвилин на авто, у 7 хвилинах пішки є зупинка громадського транспорту, що їде у бік Києва
• Магазини, супермаркети: 5 хвилин до МегаМаркету та «Мануфактури»
• Школи, садки: 10-15 хвилин їзди на авто до шкіл, садочки у пішій доступності
• Парковка/паркінг: у дворі

Ціна: 59.000$ - Без комісії

Умови продажу: продаж здійснюється за переуступкою (індивідуально розглянемо продаж за державними програмами).

Маргарита, агенція нерухомості Revolution

Звертайтеся за детальною інформацією по телефону або у месенджери: rita_rielt телеграм
Обратная связь
Маргарита
офлайн