Без комиссии
1  / 10
Без%, 2-кімнатна 61 м2, ЖК Нова Англія, метро Васильківська, буд Ньюкасл - фото 1
Без%, 2-кімнатна 61 м2, ЖК Нова Англія, метро Васильківська, буд Ньюкасл - фото 2
Без%, 2-кімнатна 61 м2, ЖК Нова Англія, метро Васильківська, буд Ньюкасл - фото 3
Без%, 2-кімнатна 61 м2, ЖК Нова Англія, метро Васильківська, буд Ньюкасл - фото 4
Без%, 2-кімнатна 61 м2, ЖК Нова Англія, метро Васильківська, буд Ньюкасл - фото 5
Без%, 2-кімнатна 61 м2, ЖК Нова Англія, метро Васильківська, буд Ньюкасл - фото 6
Без%, 2-кімнатна 61 м2, ЖК Нова Англія, метро Васильківська, буд Ньюкасл - фото 7
Без%, 2-кімнатна 61 м2, ЖК Нова Англія, метро Васильківська, буд Ньюкасл - фото 8
Без%, 2-кімнатна 61 м2, ЖК Нова Англія, метро Васильківська, буд Ньюкасл - фото 9
Без%, 2-кімнатна 61 м2, ЖК Нова Англія, метро Васильківська, буд Ньюкасл - фото 10

Без%, 2-кімнатна 61 м2, ЖК Нова Англія, метро Васильківська, буд Ньюкасл

Киев, Голосеевский

Пожаловаться
3 630 000 грн.
60 500 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 20 мая 2026, ID: 5031186
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 60 м2
  • Площадь кухни 28 м2
  • Этаж 19 
  • Этажность 21 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Комфорт Панорамные окна, Пожарная сигнализация, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Без комісії ! Завжди тепло, Газова котельня !

2-кімнатна квартира 60,5 кв.м, в будинку «Ньюкасл»
Видова, світла та простора квартира площею 60,4 м2 на 19 поверсі з 21.

- дві окремі спальні
- простора кухня-студія
- зручне та функціональне планування
- встановлені лічильники на опалення, воду та електроенергію
- у комплексі власна котельня
- у будинку 3 ліфти, один із них спускається прямо в паркінг
- відеоспостереження по всій території
- охорона комплексу — SHERIF

-ЖК «Нова Англія» це казкове місто в місті, великий підземний та наземний паркінг, велика школа, дитячий садок, якісні дитячі майданчики, дитячі гуртки, спортивний майданчик, тенісний корт, качалка, міні-футбол, салони, клініки, сімейний врач, майданчик для собак, кафе, ресторан, маркети. Метро "Васильківська" 10-хвилин пішки.
Обратная связь
Микита
офлайн