Без комиссии
1  / 17
Берестейський 67, ЖК Сан Франциско 99 м.кв. Вільне планування. Без % - фото 1
Берестейський 67, ЖК Сан Франциско 99 м.кв. Вільне планування. Без % - фото 2
Берестейський 67, ЖК Сан Франциско 99 м.кв. Вільне планування. Без % - фото 3
Берестейський 67, ЖК Сан Франциско 99 м.кв. Вільне планування. Без % - фото 4
Берестейський 67, ЖК Сан Франциско 99 м.кв. Вільне планування. Без % - фото 5
Берестейський 67, ЖК Сан Франциско 99 м.кв. Вільне планування. Без % - фото 6
Берестейський 67, ЖК Сан Франциско 99 м.кв. Вільне планування. Без % - фото 7
Берестейський 67, ЖК Сан Франциско 99 м.кв. Вільне планування. Без % - фото 8
Берестейський 67, ЖК Сан Франциско 99 м.кв. Вільне планування. Без % - фото 9
Берестейський 67, ЖК Сан Франциско 99 м.кв. Вільне планування. Без % - фото 10
Берестейський 67, ЖК Сан Франциско 99 м.кв. Вільне планування. Без % - фото 11
Берестейський 67, ЖК Сан Франциско 99 м.кв. Вільне планування. Без % - фото 12
Берестейський 67, ЖК Сан Франциско 99 м.кв. Вільне планування. Без % - фото 13
Берестейський 67, ЖК Сан Франциско 99 м.кв. Вільне планування. Без % - фото 14
Берестейський 67, ЖК Сан Франциско 99 м.кв. Вільне планування. Без % - фото 15
Берестейський 67, ЖК Сан Франциско 99 м.кв. Вільне планування. Без % - фото 16
Берестейський 67, ЖК Сан Франциско 99 м.кв. Вільне планування. Без % - фото 17

Берестейський 67, ЖК Сан Франциско 99 м.кв. Вільне планування. Без %

Киев, Святошинский

Пожаловаться
129 999 $
1 313 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 2 апреля 2026, ID: 4899843
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 99 м2
  • Площадь кухни 15 м2
  • Этаж 15 
  • Этажность 17 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
Чудова квартира з неймовірним видом на місто у ЖК Франциско,15/17 поверх. Квартира з вільним плануванням, легко трансформується у окрему чотирьохкімнатну квартиру, у кожній кімнаті по 2 вікна — квартира дуже світла.
Будинок Знаходиться біля метро Нивки, має власну інфраструктуру, та хорошу транспортну розв’язку. Власний підземний паркінг забезпечить додаткову безпеку та комфорт, також у ЖК є власний майданчик закритого типу тільки для жильців комплексу. Також в будинок закуплено генератор для безперебійного живлення.

У подарунок дизайн проект з усіма кресленнями та візуалізацією.

Перегляди по домовленості, без комісії для покупця.

Квартира готова для продажу.
Чудовий варіант як для оренди, так і для проживання.
Обратная связь
Світлана
офлайн
Похожие объявления
Продам 1 кімнатну квартиру, Піонерська Белая Церковь 11
  • Однокомнатная
  • 30.2 м2
  • 1 / 5 эт.
42 000 $
Продаж однокімнатної квартири, вул. Січневий прорив (р-н дитячої стомат. поліклініки). Квартира знаходиться на першому поверсі, 5 поверхового будинку. Не кутова, тепла, в хорошому житловому стані. Зроблений косметичний ремонт. Металопластикові вікна. Санвузол роздільний. До квартири додається кладова у підвалі Квартира продається з меблями та технікою. Поруч розвинена інфраструктура- школи, дитячі садочки, супермаркет АТБ, магазини, парк, річка, зупинка громадського транспорту. Чудовий варіант як для власного проживання, так і під здачу в оренду. Вартість 42000 у.о. присутній торг.
Белая Церковь
Продаж 3-кімнатної квартири в елітному будинку. Белая Церковь 16
  • Трехкомнатная
  • 91.6 м2
  • 2 / 6 эт.
115 000 $
Продається простора 3-кімнатна квартира на Вокзальній ( Вірпул). Цегляний будинок 1996 року побудови. Квартира розтушована у закритому дворі, що забезпечує додаткову безпеку і тишу. Загальна площа 91.6кв.м., житлова 48,1кв.м.,кухня 12.7кв.м. Квартира з відмінним ремонтом і повністю мебльована,що дозволяє одразу заїхати і жити. Простора кухня з виходом на велику лоджію. Квадратний хол створює відчуття простору і комфорту. Сучасна ванна кімната та окремий санвузол. За квартирою закріплений підвал. Розвинена інфраструктура: поруч школа,дитячі садки,магазини,ринок. Ціна : 115.000 у.о. Пропозиції по торгу при перегляді.
Белая Церковь
Продаж 2-кімнатної квартири на Вокзальній! Белая Церковь 13
  • Двухкомнатная
  • 44 м2
  • 2 / 4 эт.
48 000 $
Продаж 2-кімнатної квартири на Вокзальній! Простора та тепла квартира на 2-му поверсі 4-поверхового будинку (не кутова). Загальна площа – 44,3 м², кухня – 6,1 м². ???? Капітальний ремонт: замінена електрика, сантехніка, двері ???? Якісне оздоблення: натяжні стелі, ламінат + плитка ???? Санвузол у сучасному кахелі (суміщений) ???? Металопластикові вікна, балкон дерев’яний ???? Газова колонка, встановлені лічильники на всі комунікації ???? Залишаються майже всі меблі та частково техніка! Будинок кооперативний, є підвальне приміщення. Чудова пропозиція! Телефонуйте, щоб домовитися про перегляд!
Белая Церковь
офлайн
Світлана
На сайте с 16 апреля 2020