1  / 8
База , незавершенное строительство - фото 1
База , незавершенное строительство - фото 2
База , незавершенное строительство - фото 3
База , незавершенное строительство - фото 4
База , незавершенное строительство - фото 5
База , незавершенное строительство - фото 6
База , незавершенное строительство - фото 7
База , незавершенное строительство - фото 8

База , незавершенное строительство

Александрия

Пожаловаться
2 414 564.21 грн.
402 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 17 августа 2026, ID: 5222453
Характеристики
  • Расположение Отдельное здание 
  • Общая площадь 6000 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Санузел Да 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Скважина, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Незавершене будівництво комплексу господарських будівель , який межує з током тов техагропром, за адресою вул Колгоспна 23б с.Войнівка кадастровий номер земельної ділянки: 3520381800:02:000:5356 ОСГ 2 га приватна власність під недобудоваю , свідоцтво на нерухоме майно :
Серія CAЕNº835468, реєстраційний номер 38818071 в ЄДРРП.
На земельній ділянці площею 2га , приватна власність ОСГ розташована свердловина артезіанська ссер
170метров, капітальний новий погріб площею 60м.кв.
Зручний заїзд з асфальтованої дороги + місце для розвороту длінномерів
Широкі ворота на візді 5 метрів.
Також на земельній ділянці :Недобудоване овочесховище (виритий котлован 18/24м та глибиною 6 метрів.
По території поставлені стовби для єл.живлення
По ділянці до кожної будівлі підведено воду.
При добудові зазначеного незаверш.будівництва загальна площа становитеме 6848м.кв. які можливо використовувати як склади для зберігання зернових та овочевих культур.
Розмір будівлі довжина 450м*18м ширина
На данний час збудовано наружну стіну довжиною 450м та одну з трьох стін внутрішню довжиною 105метрів висота стін середня 3,0 метра.
Матеріал будівництва: термоблок (незємна опалубка з утеплювачем),
бетон, армування кожний метр та кожний ряд
Фундамент иснуючий 728м.погонних виготовлений шляхом бутування
камінням та заливкою бетоном, глубина фундаменту від 1,2м-2,8м.
Для добудови комплексу потрібно добудувати 313м.погонних внутрішньої стіни та покласти покрівельні матеріали на дах.
На даній території можливо облаштування любого підприємства або сільгоспвиробництва, тепличний бізнес, єлеватор, і т.д
Поруч газова магістраль та підстанція для підключення мереж до будівлі.
В існуючу недобудову та територію в 2012 році було вкладено більше 200.000$ без урахування земельної ділянки під нею площею 2га.
Ціна для продажу сформована так що якби людина ставила добротний паркан для загорожі території висотою 3м з металопрофілю то вийшло б ті самі кошти тільки загородити територію.
Таким чином по вартості паркану Ви купляєте недобудований комплекс з інвестиціями в 200т$ та земельну ділянку 2га з хорошою локацією.
Можливе безвідсоткове розтермінування на один рік при оплаті 50% вартості
Обратная связь
Алина
офлайн
Похожие объявления
Продається готельний комплекс "Гражда" в с. Поляниця(Буковель) Яремче 20
  • 652 м2
  • 1 / 3 эт.
850 000 $
Продається готельний комплекс "Гражда" у Поляниці (Буковель). Продаж діючого готелю у Буковелі — готовий бізнес із 20-річною історією. Загальна площа становить 652 м², на земельній ділянці площею 0.14 га. Побудований в 2005 році. Пропонується до купівлі унікальний інвестиційний об'єкт — стабільний та рентабельний готельний комплекс на курорті Буковель (с. Поляниця) неподалік 1 витягу . Бізнес успішно працює вже 20 років, має сформоване ім'я, бездоганну репутацію та величезну базу постійних клієнтів, які повертаються щосезону. Готельний комплекс укомплектований та складається з 12 номерів 2-3х містних, номеру люкс на 4 особи та апартаменти на 4 особи. Інфраструктура комплексу: Ресторан на 50 осіб. Сауна на дровах . Чан. Прокат гірськолижного спорядження. Зона барбекю . Паркувальний майданчик . Закрита територія з природнім ландшафтом. Готель повністю діючий, доглянутий, постійно проводиться локальний косметичний ремонт та оновлення інтер'єру. Об'єкт не потребує капітальних вкладень для старту роботи. Земля у приватній власності (індивідуальне будівництво). З комунікацій підключено 50 Квт світла, центральний водопровід, а також власна свердловина з дебетом води 4 м куб/добу, центральна каналізація. Опалюється готель палетним котлом водяного типу. Додатково для підігріву води встановлено 2 електричні бойлери на 300л кожен, та 2 резервуари на воду об'ємом 3 м куб. Всі комунікації автономні, централізоване водопостачання, та водовідведення. Все перевірено роками експлуатації та готові до пікових зимових навантажень. До комплексу зручний, асфальтований доїзд у будь-яку пору року, до найблищого витягу всього 200 м. Вся необхідна інфраструктура поруч. Якщо вас зацікавила ця пропозиція — телефонуйте за номером, вказаним у оголошенні.
Яремче
офісне приміщення Київ, Дніпровський, 24000 $ Киев 20
  • 39.7 м2
  • 13 / 13 эт.
24 000 $
Продаж комерційного приміщення 39,7 м 13 поверх вул. Євгена Сверстюка, 11 Практичний комерційний простір площею 39,7 м у сучасному бізнес-комплексі можливість створити власний бізнес-простір відповідно до індивідуальних потреб та концепції. Приміщення розташоване на 13 поверсі. Адреса: м. Київ, Дніпровський район, Лівобережний масив, вул. Євгена Сверстюка, 11 (м. Лівобережна) Простір без ремонту чудова можливість реалізувати індивідуальну концепцію та дизайн відповідно до формату вашого бізнесу. Ключові переваги: площа 39,7 м 2 входи 4 ліфти, усі працюють броньований ліфт бомбосховище цілодобова охорона на першому поверсі потужний генератор із великими потужностями можливість оренди складських приміщень Чому це вигідно: власне комерційне приміщення замість постійної оренди зручна площа 39,7 м для організації власного бізнес-простору можливість створити індивідуальний дизайн та планування 13 поверх сучасного бізнес-комплексу 2 входи 4 працюючі ліфти, включно з броньованим цілодобова охорона та бомбосховище потужний генератор можливість оренди складських приміщень розвинена міська та ділова інфраструктура поруч можливість використання приміщення як для власного бізнесу, так і як інвестиційного активу Локація та інфраструктура Обєкт розташований у зручній частині Лівобережного масиву, у пішій доступності від станції метро Лівобережна. Локація поєднує зручне транспортне сполучення та розвинену міську й ділову інфраструктуру, необхідну для комфортної роботи та ведення бізнесу. Поруч знаходиться розвинена міська та ділова інфраструктура: NOVUS ТЦ Лівобережний кафе, ресторани та кавярні магазини та супермаркети аптеки банки та банкомати Нова пошта Лівобережний ринок медичні та стоматологічні заклади фітнес-студії та салони краси зупинки громадського транспорту Простір із високим потенціалом для створення представницького офісу, штаб-квартири компанії, приватної клініки, IT-простору, шоуруму або іншого преміального бізнес-формату. Відмінний варіант як для власного бізнесу, так і для інвестиції. Вартість 24 000,00 $ Відеоогляд : 1. https://youtube.com/shorts/JbbjXRFr71A?si=jRkkAbbNWGpKV1CB 2. https://www.instagram.com/reel/DcBo45EI_ie/?igsh=MXZvcHZyeTF1bjVxcg== 3. https://www.instagram.com/p/Db_sB40CJxd/?igsh=NW80bG1yN3I1Y2c0 4. https://vt.tiktok.com/ZSVRdHY7n/ 5. https://vt.tiktok.com/ZSVRdUoSw/ До зустрічі з GoldenKeyWithIrina більше пропозицій на сайті https://goldenkeywithirina.ligapro.ua/ разом із https://goldenkeyirina.com/
Киев
офісне приміщення Київ, Дніпровський, 25000 $ Киев 20
  • 40.9 м2
  • 13 / 13 эт.
25 000 $
Продаж комерційного приміщення 40,9 м 13 поверх Лівобережна Вдалий варіант для тих, хто шукає власний простір для бізнесу в сучасному бізнес-комплексі на Лівому березі Києва. Приміщення площею 40,9 м розташоване на 13 поверсі та має високий потенціал для реалізації індивідуальної концепції. Адреса: м. Київ, Дніпровський район, Лівобережний масив, вул. Євгена Сверстюка, 11 (м. Лівобережна) Простір без ремонту чудова можливість реалізувати індивідуальну концепцію та дизайн відповідно до формату вашого бізнесу. Ключові переваги: площа 40,9 м 2 входи 4 ліфти, усі працюють броньований ліфт бомбосховище цілодобова охорона на першому поверсі потужний генератор із великими потужностями можливість оренди складських приміщень Чому це вигідно: власне комерційне приміщення замість постійної оренди зручна площа 40,9 м для організації власного бізнес-простору можливість створити індивідуальний дизайн та планування 13 поверх сучасного бізнес-комплексу 2 входи 4 працюючі ліфти, включно з броньованим цілодобова охорона та бомбосховище потужний генератор можливість оренди складських приміщень розвинена міська та ділова інфраструктура поруч можливість використання приміщення як для власного бізнесу, так і як інвестиційного активу Локація та інфраструктура Обєкт розташований у зручній частині Лівобережного масиву, у пішій доступності від станції метро Лівобережна. Локація поєднує зручне транспортне сполучення та розвинену міську й ділову інфраструктуру, необхідну для комфортної роботи та ведення бізнесу. Поруч знаходиться розвинена міська та ділова інфраструктура: NOVUS ТЦ Лівобережний кафе, ресторани та кавярні магазини та супермаркети аптеки банки та банкомати Нова пошта Лівобережний ринок медичні та стоматологічні заклади фітнес-студії та салони краси зупинки громадського транспорту Простір із високим потенціалом для створення представницького офісу, штаб-квартири компанії, приватної клініки, IT-простору, шоуруму або іншого преміального бізнес-формату. Відмінний варіант як для власного бізнесу, так і для інвестиції. Вартість 25 000,00 $ Відеоогляд : 1. https://youtube.com/shorts/JbbjXRFr71A?si=jRkkAbbNWGpKV1CB 2. https://www.instagram.com/reel/DcBo45EI_ie/?igsh=MXZvcHZyeTF1bjVxcg== 3. https://www.instagram.com/p/Db_sB40CJxd/?igsh=NW80bG1yN3I1Y2c0 4. https://vt.tiktok.com/ZSVRdHY7n/ 5. https://vt.tiktok.com/ZSVRdUoSw/ До зустрічі з GoldenKeyWithIrina більше пропозицій на сайті https://goldenkeywithirina.ligapro.ua/ разом із https://goldenkeyirina.com/
Киев
офлайн
Алина
На сайте с 16 апреля 2020