Сдам , на довготривалий термін ,2-во кімнатну квартиру , 3/9 поверхового будинку ,по проспекту Вододимира Івасюка буд.17.
Кімнати роздільні , затишні , з необхідними для проживання меблями.
Є засклений балкон-лоджия.
На воду і електрику -лічильники.
При відсутності гарячого водопостачання є бойлер.Інтернет проплачений ще на рік вперед.
Поряд станція метро Оболонь ,МакДональдс, супермаркети "Сільпо","Велмарт", "АТБ" , ТРЦ " Дрім таун". Відділення "Ощад"і "Правекс " банків ,відділення "Укр.пошти" і " Нової пошти", аптеки.