1  / 20
Аренда премиального таунхауса Козин, Конча Заспа - фото 1
Аренда премиального таунхауса Козин, Конча Заспа - фото 2
Аренда премиального таунхауса Козин, Конча Заспа - фото 3
Аренда премиального таунхауса Козин, Конча Заспа - фото 4
Аренда премиального таунхауса Козин, Конча Заспа - фото 5
Аренда премиального таунхауса Козин, Конча Заспа - фото 6
Аренда премиального таунхауса Козин, Конча Заспа - фото 7
Аренда премиального таунхауса Козин, Конча Заспа - фото 8
Аренда премиального таунхауса Козин, Конча Заспа - фото 9
Аренда премиального таунхауса Козин, Конча Заспа - фото 10
Аренда премиального таунхауса Козин, Конча Заспа - фото 11
Аренда премиального таунхауса Козин, Конча Заспа - фото 12
Аренда премиального таунхауса Козин, Конча Заспа - фото 13
Аренда премиального таунхауса Козин, Конча Заспа - фото 14
Аренда премиального таунхауса Козин, Конча Заспа - фото 15
Аренда премиального таунхауса Козин, Конча Заспа - фото 16
Аренда премиального таунхауса Козин, Конча Заспа - фото 17
Аренда премиального таунхауса Козин, Конча Заспа - фото 18
Аренда премиального таунхауса Козин, Конча Заспа - фото 19
Аренда премиального таунхауса Козин, Конча Заспа - фото 20

Аренда премиального таунхауса Козин, Конча Заспа

Козин

Пожаловаться
5 000 $
1 250 $ за м²
3 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 18 апреля 2026, ID: 4938137
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Тип дома Клубный дом 
  • Комнат
  • Общая площадь 4 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 3245 сот.
  • Комфорт Кондиционер, Решетки на окнах 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод 
Описание
Оренда преміального таунхаусу в смт Козин, Конча Заспа в закритому котеджному містечку "Монтана Вілидж"
Загальна площа таунхаусу 190 м2, 2 поверхи
Площа ділянки 3 сотки

На 1-му поверсі будинку парадний хол з міні гардеробом та гостьвим санвузлом, простора студія - вітальня з виходом на террасу, кухня столова, спальня з власним санвузлом
На 2-му поверсі майстер спальня з власною гардеробною кімнатою та власним санвузлом з дизайнерською ванною та душовою кабіною, а також ще одна спальня з власним санвузлом і виходом на балкон
Таунхаус в сучасному дизайні, зі свіжим ремонтом з якісних дорогих матеріалів, побудований в 2023 році
Меблі і побутова техніка від відомих світових виробників - телевізори LG, холодильник, вбудована духовка і мікрохвильова піч Bosch, індукційна плита, посудомийна машина, кавоварка, пральна і сушильна машина
Повністю автономний - індивідуальнене газове опалення, генератор, свердловина на воду, автономна каналізація
Теплі підлоги по всьому першому поверсі і в санвузлах на другому

Будинок побудовано з червоної вогнетривкої цегли, монолітно каркасна конструкція, шумоізоляція між блоками, утеплення фасаду 100мм мінеральної вати, алюмінієвий віконний профіль, трьохкамерні енергозберігаючі склопакети заповнені аргоном
Центральна приточно-витяжна вентиляція Mitsubishi Electric, система контролю від затоплення
Система очистки води