1  / 19
Аренда дома Костанди/переулок Гаршина (3 спальни) - фото 1
Аренда дома Костанди/переулок Гаршина (3 спальни) - фото 2
Аренда дома Костанди/переулок Гаршина (3 спальни) - фото 3
Аренда дома Костанди/переулок Гаршина (3 спальни) - фото 4
Аренда дома Костанди/переулок Гаршина (3 спальни) - фото 5
Аренда дома Костанди/переулок Гаршина (3 спальни) - фото 6
Аренда дома Костанди/переулок Гаршина (3 спальни) - фото 7
Аренда дома Костанди/переулок Гаршина (3 спальни) - фото 8
Аренда дома Костанди/переулок Гаршина (3 спальни) - фото 9
Аренда дома Костанди/переулок Гаршина (3 спальни) - фото 10
Аренда дома Костанди/переулок Гаршина (3 спальни) - фото 11
Аренда дома Костанди/переулок Гаршина (3 спальни) - фото 12
Аренда дома Костанди/переулок Гаршина (3 спальни) - фото 13
Аренда дома Костанди/переулок Гаршина (3 спальни) - фото 14
Аренда дома Костанди/переулок Гаршина (3 спальни) - фото 15
Аренда дома Костанди/переулок Гаршина (3 спальни) - фото 16
Аренда дома Костанди/переулок Гаршина (3 спальни) - фото 17
Аренда дома Костанди/переулок Гаршина (3 спальни) - фото 18
Аренда дома Костанди/переулок Гаршина (3 спальни) - фото 19

Аренда дома Костанди/переулок Гаршина (3 спальни)

Одесса, Киевский

Пожаловаться
1 800 $
9 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 26 января 2026, ID: 4699482
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 200 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 4 соток
  • Комфорт Кондиционер 
  • Коммуникации Газ 
Описание
-Аренда дома Костанди угол переулок Гаршина.-Дом площадью 200 м.кв., участок 4,5 сот. -Два уровня, автономное электро- и водоснабжение, кондиционеры, сигнализация выведена на пульт «Карабинер». -Двухконтурный котёл, посудомоечная машина, фильтр очистки воды. Планировка:-1-й уровень: кухня-гостиная, с/у с ванной, тех. помещение (отопление - водяные тёплые полы)-2-й уровень: три отдельные спальни, с/у с душем, балкон (отопление – радиаторы).-На участке: парковка на два авто под навесом, зеленая зона с автополивом.-Цена аренды круглогодично 1800$/мес. плюс коммунальные платежи.-Комиссия риелтора 50%.
Обратная связь
Rental manager
офлайн
Похожие объявления
Здається будинок Нежин 4
    4 000 грн.
    здається частина будинку.з меблями холодильник телевізор
    Нежин
    Аренда части дома в Балабановке с индивидуальным входом Николаев 7
      3 500 грн.
      Аренда части дома в Балабановке с индивидуальным входом. Сдаю в аренду часть дома в Балабановке с индивидуальным входом - 2 этаж дома, уютная большая комната с балконом и кухней. Все удобства. Есть вся необходимая мебель и техника для проживания. Для семейной пары, одного, можно для командировочных. Приглашаю к просмотру и аренде, звоните !
      Николаев, Корабельный, Балабановка
      Терміново!Здам в оренду будинок з басейном Таїрова, вул. Ак. Вавілова, Київський р-н, Одеса Одесса 15
        1 500 $
        Терміново!Здам будинок з басейном на Таїрова! Ідеально для комфортного життя та літнього відпочинку! Здам 4-кімнатний будинок площею 300 кв.м на вулиці Вавилова Академіка в Київському районі Одеси. - Будинок збудований з екологічного кримського черепашника та відрізняється якісним ремонтом. До будинку підведено всі міські комунікації, включаючи центральну каналізацію. - Двоконтурний газовий котел для опалення. - Простора кухня з виходом у зону барбекю та окрему їдальню-вітальню з каміном. – Кабінет на першому поверсі. - Майстер-спальня зі своїм санвузлом та вбиральні. - Три окремі спальні та тераса на другому поверсі. - Окремий гараж на три автомобілі. - Зручний заїзд та правильної форми ділянка 6 соток з широким фасадом. Переваги розташування та зручності: -Великий басейн: Насолоджуйтесь прохолодою в спекотні літні дні! Ідеальне місце для релаксу та веселощів. -Зона барбекю: Відмінно обладнаний простір для приготування улюблених страв на грилі та проведення незабутніх вечорів із друзями та родиною. - Прекрасне розташування будинку дозволить вам насолоджуватися близькістю моря та зеленого гаю, маючи при цьому всі необхідні зручності міського життя під рукою. - Розвинена інфраструктура: У кроковій доступності розташовані супермаркети "Сільпо", "Копійка", "Таврія В", ринки "Київський" та "Південний". - Освітні заклади: Поруч знаходяться школи 85, 89 та дитячі садки 106. Відмінна транспортна розв'язка: Зручне сполучення з будь-якою точкою міста завдяки близькості зупинок тролейбусів 7 та 12, трамваїв 3 та 26, а також маршрутних таксі 148, 149, 175, 197, 280. Не пропустіть можливість зняти цей прекрасний будинок! Телефонуйте зараз! https://ah-era.rem.ua/ua
        Одесса, Киевский
        офлайн
        Rental manager
        На сайте с 16 апреля 2020