1  / 12
Актуально. Оренда квартири на Шуменському . Будинок цегла . Другий пов - фото 1
Актуально. Оренда квартири на Шуменському . Будинок цегла . Другий пов - фото 2
Актуально. Оренда квартири на Шуменському . Будинок цегла . Другий пов - фото 3
Актуально. Оренда квартири на Шуменському . Будинок цегла . Другий пов - фото 4
Актуально. Оренда квартири на Шуменському . Будинок цегла . Другий пов - фото 5
Актуально. Оренда квартири на Шуменському . Будинок цегла . Другий пов - фото 6
Актуально. Оренда квартири на Шуменському . Будинок цегла . Другий пов - фото 7
Актуально. Оренда квартири на Шуменському . Будинок цегла . Другий пов - фото 8
Актуально. Оренда квартири на Шуменському . Будинок цегла . Другий пов - фото 9
Актуально. Оренда квартири на Шуменському . Будинок цегла . Другий пов - фото 10
Актуально. Оренда квартири на Шуменському . Будинок цегла . Другий пов - фото 11
Актуально. Оренда квартири на Шуменському . Будинок цегла . Другий пов - фото 12

Актуально. Оренда квартири на Шуменському . Будинок цегла . Другий пов

Херсон

Пожаловаться
4 999 грн.
143 грн. за м²
27 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 25 марта 2026, ID: 4869258
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 35 м2
  • Площадь кухни 9 м2
  • Этаж
  • Этажность
Описание
Пропонується Вашій увазі однокімнатна квартира на Шуменському. Будинок цегла. Другий поверх. Світла , затишна , комфортна для житла . В наявності всі необхідні меблі та побутова техніка , посуд . Інтернет заведено . Застава . Поряд супермаркет , ринок , різноманітні магазини тощо . Зручне паркування авто у дворі .
Обратная связь
Агент з нерухомості Kherson Victoria
офлайн