1  / 20
Актуальна! Продаж 1-кімн квартири! м. Васильківська ! - фото 1
Актуальна! Продаж 1-кімн квартири! м. Васильківська ! - фото 2
Актуальна! Продаж 1-кімн квартири! м. Васильківська ! - фото 3
Актуальна! Продаж 1-кімн квартири! м. Васильківська ! - фото 4
Актуальна! Продаж 1-кімн квартири! м. Васильківська ! - фото 5
Актуальна! Продаж 1-кімн квартири! м. Васильківська ! - фото 6
Актуальна! Продаж 1-кімн квартири! м. Васильківська ! - фото 7
Актуальна! Продаж 1-кімн квартири! м. Васильківська ! - фото 8
Актуальна! Продаж 1-кімн квартири! м. Васильківська ! - фото 9
Актуальна! Продаж 1-кімн квартири! м. Васильківська ! - фото 10
Актуальна! Продаж 1-кімн квартири! м. Васильківська ! - фото 11
Актуальна! Продаж 1-кімн квартири! м. Васильківська ! - фото 12
Актуальна! Продаж 1-кімн квартири! м. Васильківська ! - фото 13
Актуальна! Продаж 1-кімн квартири! м. Васильківська ! - фото 14
Актуальна! Продаж 1-кімн квартири! м. Васильківська ! - фото 15
Актуальна! Продаж 1-кімн квартири! м. Васильківська ! - фото 16
Актуальна! Продаж 1-кімн квартири! м. Васильківська ! - фото 17
Актуальна! Продаж 1-кімн квартири! м. Васильківська ! - фото 18
Актуальна! Продаж 1-кімн квартири! м. Васильківська ! - фото 19
Актуальна! Продаж 1-кімн квартири! м. Васильківська ! - фото 20

Актуальна! Продаж 1-кімн квартири! м. Васильківська !

Киев, Соломенский

Пожаловаться
130 000 $
2 590 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5011768
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 50.2 м2
  • Площадь кухни 12 м2
  • Этаж
  • Этажность 15 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Мебель на кухне, Панорамные окна, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Подземный паркинг, Лифт 
Описание
Продається квартира, в яку закохуєшся з першого перегляду.

Світла, затишна, з продуманим плануванням — ідеальний варіант для тих, хто цінує комфорт і практичність. Простір організований так, щоб кожен метр працював на вас: простора кухня для теплих вечорів, зручна житлова зона для відпочинку та якісний житловий стан, що дозволяє заїхати одразу після угоди.

Будинок доглянутий, під’їзд чистий, приємні сусіди — саме те середовище, де хочеться жити. Локація — ще один сильний плюс: поруч усе необхідне для життя — магазини, школи, садочки, транспорт. Ви економите час щодня.

І головне, що особливо цінують досвідчені покупці: право власності більше 3-х років. Жодних зайвих ризиків, швидке та прозоре оформлення угоди.

Це не просто квартира — це вигідна інвестиція у ваш комфорт і спокій.

Такі варіанти довго не затримуються на ринку.

Телефонуйте прямо зараз — покажу квартиру, яка може стати вашою вже найближчим часом.

#667226
Обратная связь
DiampM Estate
офлайн