Без комиссии
1  / 8
Актуальна квартира з новим ремонтом. - фото 1
Актуальна квартира з новим ремонтом. - фото 2
Актуальна квартира з новим ремонтом. - фото 3
Актуальна квартира з новим ремонтом. - фото 4
Актуальна квартира з новим ремонтом. - фото 5
Актуальна квартира з новим ремонтом. - фото 6
Актуальна квартира з новим ремонтом. - фото 7
Актуальна квартира з новим ремонтом. - фото 8

Актуальна квартира з новим ремонтом.

Белогородка

Пожаловаться
48 500 $
1 347 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 20 марта 2026, ID: 4852780
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Тип дома Таунхаус 
  • Комнат
  • Общая площадь 36 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 0.01 сот.
  • Ремонт Авторский проект 
  • Комфорт Душевая кабина 
  • Коммуникации Электричество 
Описание
Без комісії.

Продається стильна квартира (Міні ТаунХаус) з новим ремонтом.

Площа будинку — 36 м²
Земельна ділянка — 0.01соток
2 поверхи

Сучасний ремонт, повністю готовий до проживання.

Компактний, продуманий до деталей простір, де кожен метр використаний максимально ефективно.

Кухня-студія укомплектована меблями та технікою.
Санвузол з душем, є пральна машина.
Окрема спальня.

Зручна локація:
До Києва — 15–20 хв на авто або маршрутці
Зручна транспортна розв’язка з виїздом на Житомирську трасу
Поблизу — супермаркети, аптеки, кафе.
Дитячі садочки та школи — у самій Білогородці або Святопетрівському (5–10 хвилин на авто чи маршрутці)
Чудовий варіант як для життя, так і для інвестиції!

Працюю без комісії з покупця.
Дивіться інші оголошення!
Телефонуйте з 09:00-22:00 (без вихідних)
Сертифікований ріелтор, член Асоціації Фахівців з Нерухомості України – Красніков Андрій.

Працюю понад 5 років на ринку нерухомості Ірпеня, Бучі, Ворзеля, Гостомеля з ідеальною репутацією!

Консультація з іпотеки, постанов, ЄВідновлення.
Маю своїх менеджерів та оцінювачів у всіх банках!
Повна база об'єктів нерухомості від власників та забудовників.
Повний Юридичний супровід угоди на всіх етапах.
Тільки перевірені об'єкти нерухомості.
Перевірка об'єктів на борги, прописаних, арешти.
Жодних фейків.
Обратная связь
Андрій Красніков
офлайн