Без комиссии
1  / 9
Акційна пропозиція!!!Квартира з розтермінуванням,від забудовника. - фото 1
Акційна пропозиція!!!Квартира з розтермінуванням,від забудовника. - фото 2
Акційна пропозиція!!!Квартира з розтермінуванням,від забудовника. - фото 3
Акційна пропозиція!!!Квартира з розтермінуванням,від забудовника. - фото 4
Акційна пропозиція!!!Квартира з розтермінуванням,від забудовника. - фото 5
Акційна пропозиція!!!Квартира з розтермінуванням,від забудовника. - фото 6
Акційна пропозиція!!!Квартира з розтермінуванням,від забудовника. - фото 7
Акційна пропозиція!!!Квартира з розтермінуванням,від забудовника. - фото 8
Акційна пропозиція!!!Квартира з розтермінуванням,від забудовника. - фото 9

Акційна пропозиція!!!Квартира з розтермінуванням,від забудовника.

Киев, Дарницкий

Пожаловаться
545 400 грн.
27 000 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 10 мая 2026, ID: 5006340
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 20.2 м2
  • Площадь кухни 10 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Студия 
  • Тип стен Монолитный 
  • Комфорт Панорамные окна, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Охраняемая территория 
  • Коммуникации Скважина, Электричество, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Не пропустіть свій шанс!!!
Акційна пропозиція від забудовника.

Смарт-квартира у Києві всього за 545,400 грн.
-Без комісій та переплат
-Продаж напряму від забудовника!
- Локація: м. Київ, Бортничі (Дарницький район)
-3 поверх із 4-поверхового будинку
-Закрита територія
- Площа: 20,2 м²
- Будинок на початковій стадії будівництва — тому є вибір планувань та поверхів!

Переваги:
-Екологічно чистий район — ліс поруч, свіже повітря
-Розвинена інфраструктура:
2 хв. пішки до продуктового магазину
15 хв. до супермаркетів АТБ, Фора, ринку, ПриватБанку
-Поруч школа, дитячий садок
Ідеальний варіант для життя або інвестицій.

Розтермінування від забудовника.
Деталі за телефоном: +38********30
Менеджер від забудовника — Валентина.

Не втратьте шанс купити квартиру в Києві за вигідною ціною!
Всім Мирного неба над головою.
Обратная связь
Валентина
офлайн