Без комиссии
1  / 20
АКЦІЯ!!! Продаж 2-кімнатних квартир. ЖК Новосельцево. с.Чубинське - фото 1
АКЦІЯ!!! Продаж 2-кімнатних квартир. ЖК Новосельцево. с.Чубинське - фото 2
АКЦІЯ!!! Продаж 2-кімнатних квартир. ЖК Новосельцево. с.Чубинське - фото 3
АКЦІЯ!!! Продаж 2-кімнатних квартир. ЖК Новосельцево. с.Чубинське - фото 4
АКЦІЯ!!! Продаж 2-кімнатних квартир. ЖК Новосельцево. с.Чубинське - фото 5
АКЦІЯ!!! Продаж 2-кімнатних квартир. ЖК Новосельцево. с.Чубинське - фото 6
АКЦІЯ!!! Продаж 2-кімнатних квартир. ЖК Новосельцево. с.Чубинське - фото 7
АКЦІЯ!!! Продаж 2-кімнатних квартир. ЖК Новосельцево. с.Чубинське - фото 8
АКЦІЯ!!! Продаж 2-кімнатних квартир. ЖК Новосельцево. с.Чубинське - фото 9
АКЦІЯ!!! Продаж 2-кімнатних квартир. ЖК Новосельцево. с.Чубинське - фото 10
АКЦІЯ!!! Продаж 2-кімнатних квартир. ЖК Новосельцево. с.Чубинське - фото 11
АКЦІЯ!!! Продаж 2-кімнатних квартир. ЖК Новосельцево. с.Чубинське - фото 12
АКЦІЯ!!! Продаж 2-кімнатних квартир. ЖК Новосельцево. с.Чубинське - фото 13
АКЦІЯ!!! Продаж 2-кімнатних квартир. ЖК Новосельцево. с.Чубинське - фото 14
АКЦІЯ!!! Продаж 2-кімнатних квартир. ЖК Новосельцево. с.Чубинське - фото 15
АКЦІЯ!!! Продаж 2-кімнатних квартир. ЖК Новосельцево. с.Чубинське - фото 16
АКЦІЯ!!! Продаж 2-кімнатних квартир. ЖК Новосельцево. с.Чубинське - фото 17
АКЦІЯ!!! Продаж 2-кімнатних квартир. ЖК Новосельцево. с.Чубинське - фото 18
АКЦІЯ!!! Продаж 2-кімнатних квартир. ЖК Новосельцево. с.Чубинське - фото 19
АКЦІЯ!!! Продаж 2-кімнатних квартир. ЖК Новосельцево. с.Чубинське - фото 20

АКЦІЯ!!! Продаж 2-кімнатних квартир. ЖК Новосельцево. с.Чубинське

Чубинское

Пожаловаться
2 830 950 грн.
40 500 грн. за м²
7 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 29 марта 2026, ID: 4881378
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 69.9 м2
  • Площадь кухни 12.5 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Газоблок 
  • Комфорт Сигнализация, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Скважина, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
АКЦІЯ !!! На 2-к квартири ЗНИЖКА 130 000,00 грн до 31.03.26 р. Ціна на сайті вказана без знижки.
НОВОБУДОВА!!! Продаж 2-к квартир Бориспільський р-н, с.Чубинське , вул.Виставкова, 24. Будинок зданий у 2021 році і переданий на баланс в ЖЕК. Газифікований.
Стан квартир - після будівельників.
Двокамерні склопакети, металеві вхідні двері з фурнітурою, автономне опалення(газовий котел + стальні панельні радіатори), центральна каналізація, автономне водопостачання (скважина глибиною 280метрів), утеплений.
Розвинута інфраструктура : дитячий садочок, школа, ФОРА , НП та Укр.пошта, перукарня, спортивний клуб ДiVAS, кафетерій МІСТО, аптеки, СТО , паркова зона Ландшафтний заказник "Хутір Чубинського", кінний клуб МАГНАТ та страусова ферма, клуб ЕДЕМ з басейном, ресторан КІДЕВ, активно будується ТРЦ.
Також будується парковка та спортивна площадка(тренажери)
Зручна транспортна розв'язка: залізнична станція з можливістю на електричці дістатися станцій Дарниця та Центрального залізничного вокзалу, Аеропрот Бориспіль - 8 хв., Київ (м.Бориспільська та м.Харківська) - 15 хв., Бориспіль - 10 хв.
Безготівковий розрахунок, працюємо через єОселю, для ВПН.
В наявності є квартири на 4-6-7-8-9 поверхах, площа квартир ± однакова, не кутові.