1  / 1
6,38 га под строительство в Колонщине - фото 1

6,38 га под строительство в Колонщине

Колонщина

Пожаловаться
270 $
38 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 22 января 2025, ID: 3498470
Характеристики
  • Кадастровый номер 3222782600 
  • Площадь участка 638 соток
Описание
Продам участок 6, 38 га под строительство в селе Колонщина, Макаровского района Киевской области.

Участок расположен в живописном месте, рядом свет и жилые дома.

На участке есть сосны.

Цена 270 долларов США за сотку.
Обратная связь
Алексей
офлайн
Похожие объявления
Продаю незавершене будівництво пром будівлі, ділянка 1,5 га, Свалява Свалява 12
    99 750 $
    Продаю незавершене будівництво промислової будівлі на зем. ділянці площею 1,5 га (150 соток), акт, розташоване на границі м. Свалява та с. Неліпино. Цільове призначення ділянки - промислове будівництво. Об’єкт розташований на землях с. Неліпино, 500 м. від м. Свалява, вул. Торгова 20. На ділянці знаходяться цоколь адмін будівлі, фундаменти під колони для будівлі 120/18 м. Можна поставити любу частину. Територія грунт, до асфальту 500 м, дорога відсипана щебенем, ел. енергія. Ціна 665 $ за сотку. Власник! Деталі за телефоном
    Свалява
    Земельна ділянка у селі Татарів - 0,10 га Яремче 9
      5 000 $
      Багато простору, панорама на гори і чудовий асфальтований доїзд. Це ми описуємо локацію, де розташовані 0,10 га землі під будівництво у с. Татарів. Слово "затишок" чудово описує те, що відчуваєш, перебуваючи на цій пологій ділянці рівної форми. Земельна ділянка розташована за 400 м від головної дороги, що веде до гірськолижного курорту Буковель. Поруч розташований готельно-відпочинковий комплекс "Коруна". Це чудова локація як для приватного житла, так і для комерції.
      Яремче
      Земельна ділянка с. Яблуниця 0.5га Яремче 15
        5 000 $
        Земельна ділянка площею 0,5га. Ділянка має призначення під індивідуальне житлове будівництво. Рельєф плавний і встелений карпатським різнотрав'ям. Тут затишно і не вітряно. Звідси відкривається чудова панорама на Чорногірський хребет та все село Яблуниця. Поруч полонина Перці, а на пагорбі, що навпроти, котеджне містечко "Скогур". До бази Буковель всього 7 км по ідеальній трасі. Під'їзд до ділянки ґрунтовий, але комфортний для авто. Взимку дорогу очищають.
        Яремче
        офлайн
        Алексей
        На сайте с 16 апреля 2020