1  / 20
5 кімнатна квартира з каміном і сауною поруч з парком, Вінниця - фото 1
5 кімнатна квартира з каміном і сауною поруч з парком, Вінниця - фото 2
5 кімнатна квартира з каміном і сауною поруч з парком, Вінниця - фото 3
5 кімнатна квартира з каміном і сауною поруч з парком, Вінниця - фото 4
5 кімнатна квартира з каміном і сауною поруч з парком, Вінниця - фото 5
5 кімнатна квартира з каміном і сауною поруч з парком, Вінниця - фото 6
5 кімнатна квартира з каміном і сауною поруч з парком, Вінниця - фото 7
5 кімнатна квартира з каміном і сауною поруч з парком, Вінниця - фото 8
5 кімнатна квартира з каміном і сауною поруч з парком, Вінниця - фото 9
5 кімнатна квартира з каміном і сауною поруч з парком, Вінниця - фото 10
5 кімнатна квартира з каміном і сауною поруч з парком, Вінниця - фото 11
5 кімнатна квартира з каміном і сауною поруч з парком, Вінниця - фото 12
5 кімнатна квартира з каміном і сауною поруч з парком, Вінниця - фото 13
5 кімнатна квартира з каміном і сауною поруч з парком, Вінниця - фото 14
5 кімнатна квартира з каміном і сауною поруч з парком, Вінниця - фото 15
5 кімнатна квартира з каміном і сауною поруч з парком, Вінниця - фото 16
5 кімнатна квартира з каміном і сауною поруч з парком, Вінниця - фото 17
5 кімнатна квартира з каміном і сауною поруч з парком, Вінниця - фото 18
5 кімнатна квартира з каміном і сауною поруч з парком, Вінниця - фото 19
5 кімнатна квартира з каміном і сауною поруч з парком, Вінниця - фото 20

5 кімнатна квартира з каміном і сауною поруч з парком, Вінниця

Винница, ул. Леонтовича

Пожаловаться
137 000 $
919 $ за м²
11 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 7 января 2026, ID: 4643337
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 149 м2
  • Площадь кухни 44 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Жилой фонд 2001-2010-е 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Студия 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Мебель на кухне, Парковочное место 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Квартира поруч з центральним парком в будинку, який будувався за індивідуальним проектом.
Планування для поціновувачів затишного та особливого, відмінного від стандартного.
Індивідуальністю квартири є справжній діючий сучасний камін на дровах, що особливо актуально в період відключення світла, та готове з документами приміщення під сауну.
Тільки уявіть собі зустріч Новорічних свят в колі близьких біля справжнього каміну та ялинки...
Ідеальне планування квартири:
на першому рівні- величезний зал з кухнею та обідньою зоною з великими вікнами та краєвидом на місто та кімнатою. На другому поверсі- 3 спальні, окремий санвузол та сауна.
Квартира суха та тепла, є підігрів підлоги в місцях , де є кахель. Газове індивідуальне опалення забезпечує економність. Ремонт дозволяє заїхати найближчим часом, якісна столярка з натуральної деревини та сантехніка преміум класу Gustavsberg та Grohe.
Підготовлений проєкт добудови двох великих балконів.
Є горище, яке можна використовувати як додаткове місце зберігання або переобладнати під мансарду.
Будинок якісної побудови, утеплений, на площадці всього по 2 квартири- тиша та спокій. На території закритого облаштованого двору є власне паркомісце для авто- великий безкоштовний бонус та розкіш для Центра міста.
Розташування безцінне: квартира знаходиться навпроти парку Леонтовича, у самому центрі міста.
У пішій доступності - школи, дитячі садки, супермаркети, кафе, ресторани , культурні та історичні локації, річка та міський пляж.
Поруч активно зводиться новий сучасний квартал з повною інфраструктурою, що ще додатково значно підвищить привабливість району.
Це не просто квартира- це простір, де комфорт, стиль і локація створюють ідеальний баланс для життя
Обратная связь
380966272623
офлайн
Похожие объявления
Продам дом на ул. Костанди с участком 6 соток Одесса 12
  • Четырехкомнатная
  • 127 м2
  • 1 / 2 эт.
180 000 $
Продам дом на ул. Костанди с участком 6 соток Участок правильной формы, угловой, легко делится на две отдельные части. Отличный вариант как для для инвестиций или строительства (двух отдельных домов,таунхаусов). Основной дом: Площадь — 127 м? • 3 комнаты (1 отдельная и 2 смежные) • автономное газовое отопление (АГВ) • жилое состояние • МПо -Бойлер,кондиционер есть -все городские коммуникации Цена 180тыс тел 0933464401 На территории: • отдельный гостевой домик, который можно использовать для проживания или сдачи в аренду • гараж • место для парковки нескольких автомобилей • зона барбекю • уютная беседка • ухоженный участок с зелёными насаждениями • капитальный забор Преимущества: • угловой участок 6 соток • возможность раздела участка • асфальтированный подъезд • престижный район частной застройки • близость моря и всей городской инфраструктуры
Одесса, Киевский
Продам 3-х кімнатну квартиру Шептицкий 13
  • Трехкомнатная
  • 71.9 м2
  • 5 / 5 эт.
78 000 $ Без комиссии
Продається квартира в дуже гарному місці розташування, гарний будинок, з чудовими сусідами (а це важливо!) вид з вікна у два дворики, поруч декілька шкіл, садочок, магазини, церкви різних конфесій. В квартирі дорога кухня з натурального горіху. 3 лоджії, велика шафа -купе.
Шептицкий
ЖК Рідний Дім Черкассы 6
  • Двухкомнатная
  • 58.6 м2
  • 5 / 10 эт.
63 800 $
Продається сучасна 2-кімнатна квартира в ЖК «Рідний Дім» Пропонуємо до продажу простору 2-кімнатну квартиру в зданому та введеному в експлуатацію будинку ЖК «Рідний Дім» по вул. Байди Вишневецького, 107. Квартира розташована на комфортному 5-му поверсі 10-поверхового будинку. Загальна площа — 58,6 м², зручне роздільне планування, простора кухня площею 16 м², світлі кімнати та місце під гардеробну. Стан квартири — після будівельників, що дає можливість реалізувати власний дизайн-проєкт без додаткових витрат на демонтаж. Встановлено індивідуальне газове опалення, що дозволяє самостійно контролювати витрати на тепло та комфортну температуру в оселі. Переваги комплексу: • закрита територія; • сучасний дитячий майданчик; • облаштовані зони відпочинку; • паркомісця для мешканців; • сучасний ліфт; • гарний вид у затишний двір. Квартира чудово підійде як для власного проживання, так і для вигідної інвестиції. Продаж за готівку. Право власності більше 3х. років. Тел. 0633600106 0683600106
Черкассы
офлайн
380966272623
На сайте с 16 апреля 2020