Без комиссии
1  / 14
5 к квартира/ під чистову/ індивідуальне газове/ Без комісії - фото 1
5 к квартира/ під чистову/ індивідуальне газове/ Без комісії - фото 2
5 к квартира/ під чистову/ індивідуальне газове/ Без комісії - фото 3
5 к квартира/ під чистову/ індивідуальне газове/ Без комісії - фото 4
5 к квартира/ під чистову/ індивідуальне газове/ Без комісії - фото 5
5 к квартира/ під чистову/ індивідуальне газове/ Без комісії - фото 6
5 к квартира/ під чистову/ індивідуальне газове/ Без комісії - фото 7
5 к квартира/ під чистову/ індивідуальне газове/ Без комісії - фото 8
5 к квартира/ під чистову/ індивідуальне газове/ Без комісії - фото 9
5 к квартира/ під чистову/ індивідуальне газове/ Без комісії - фото 10
5 к квартира/ під чистову/ індивідуальне газове/ Без комісії - фото 11
5 к квартира/ під чистову/ індивідуальне газове/ Без комісії - фото 12
5 к квартира/ під чистову/ індивідуальне газове/ Без комісії - фото 13
5 к квартира/ під чистову/ індивідуальне газове/ Без комісії - фото 14

5 к квартира/ під чистову/ індивідуальне газове/ Без комісії

Крюковщина

Пожаловаться
93 500 $
698 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 31 января 2026, ID: 4710222
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 134 м2
  • Площадь кухни 16 м2
  • Этаж 10 
  • Этажность 11 
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Планировка Многоуровневая 
  • Комфорт Пожарная сигнализация, Охраняемая территория, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Простора дворівнева квартира в новому, сучасному ЖК Орандж парк
134 м2 власного затишку в передмісті столиці, 700$ за м2 - це найвигідніша пропозиція на ринку
Встановлені радіатори
Зроблена стяжка підлоги
Штукатурка стін
Розвинена інфраструктура та зручна транспортна розвʼязка
Є відео огляд квартири
Без комісії для покупця
Можна придбати під державну програму
Обратная связь
Alexandra
онлайн