Без комиссии
1  / 17
4х кімнатна в ЖК «Park Land» 97 кв.м. Без комісіі для Покупця. - фото 1
4х кімнатна в ЖК «Park Land» 97 кв.м. Без комісіі для Покупця. - фото 2
4х кімнатна в ЖК «Park Land» 97 кв.м. Без комісіі для Покупця. - фото 3
4х кімнатна в ЖК «Park Land» 97 кв.м. Без комісіі для Покупця. - фото 4
4х кімнатна в ЖК «Park Land» 97 кв.м. Без комісіі для Покупця. - фото 5
4х кімнатна в ЖК «Park Land» 97 кв.м. Без комісіі для Покупця. - фото 6
4х кімнатна в ЖК «Park Land» 97 кв.м. Без комісіі для Покупця. - фото 7
4х кімнатна в ЖК «Park Land» 97 кв.м. Без комісіі для Покупця. - фото 8
4х кімнатна в ЖК «Park Land» 97 кв.м. Без комісіі для Покупця. - фото 9
4х кімнатна в ЖК «Park Land» 97 кв.м. Без комісіі для Покупця. - фото 10
4х кімнатна в ЖК «Park Land» 97 кв.м. Без комісіі для Покупця. - фото 11
4х кімнатна в ЖК «Park Land» 97 кв.м. Без комісіі для Покупця. - фото 12
4х кімнатна в ЖК «Park Land» 97 кв.м. Без комісіі для Покупця. - фото 13
4х кімнатна в ЖК «Park Land» 97 кв.м. Без комісіі для Покупця. - фото 14
4х кімнатна в ЖК «Park Land» 97 кв.м. Без комісіі для Покупця. - фото 15
4х кімнатна в ЖК «Park Land» 97 кв.м. Без комісіі для Покупця. - фото 16
4х кімнатна в ЖК «Park Land» 97 кв.м. Без комісіі для Покупця. - фото 17

4х кімнатна в ЖК «Park Land» 97 кв.м. Без комісіі для Покупця.

Ужгород

Пожаловаться
255 000 $
2 629 $ за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 26 апреля 2026, ID: 4962481
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 97 м2
  • Площадь кухни 22 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Терраса, Панорамные окна, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Унікальна сімейна квартира в елітному ЖК в Ужгороді

Продаж просторої та продуманої квартири для комфортного життя родини.

Площа: 97 м²
Поверх: 5 з 9 ти (є ліфт)

Планування:
— 3 окремі спальні
— простора кухня-вітальня
— 2 санвузли
— 3 балкони

Переваги квартири:
тепла водяна підлога по всій площі
панорамні вікна з неймовірними заходами сонця
вид у затишний внутрішній двір та на приватний сектор з іншого боку.
ідеальне планування для сім’ї з дітьми

Житловий комплекс:
— закритого типу
— підземний та наземний паркінг
— безпечна територія
— у кожному під’їзді: кімната для зберігання велосипедів/самокатів з умивальником

Ідеальний варіант для тих, хто шукає поєднання комфорту, безпеки та статусу.

Деталі та перегляд за телефоном. Є відео.
Обратная связь
Татьяна
офлайн