1  / 8
4х кімнатна квартира в Клевані з автономним опаленням - 39000 Дол США - фото 1
4х кімнатна квартира в Клевані з автономним опаленням - 39000 Дол США - фото 2
4х кімнатна квартира в Клевані з автономним опаленням - 39000 Дол США - фото 3
4х кімнатна квартира в Клевані з автономним опаленням - 39000 Дол США - фото 4
4х кімнатна квартира в Клевані з автономним опаленням - 39000 Дол США - фото 5
4х кімнатна квартира в Клевані з автономним опаленням - 39000 Дол США - фото 6
4х кімнатна квартира в Клевані з автономним опаленням - 39000 Дол США - фото 7
4х кімнатна квартира в Клевані з автономним опаленням - 39000 Дол США - фото 8

4х кімнатна квартира в Клевані з автономним опаленням - 39000 Дол США

Клевань

Пожаловаться
39 000 $
513 $ за м²
17 просмотров объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 4 января 2026, ID: 4632432
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 76 м2
  • Площадь кухни 8.1 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Чешка 
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне, Гардероб 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
4х кімнатна квартира з автономним опаленням (двоконтурний котел)
Ціна - 39000 Дол США
смт. Клевань
Вул. Слов'янська 3
Цегляний будинок в парковій зоні, в будинку хороший магазин.
4 поверх з 5ти
Загальна площа - 76 м.кв.
Житлова площа - 52,7 м.кв.
Кухня - 8,1м.кв.
Санвузол роздільний
Два балкони
Є підвал та два сараї, де можливо тримати невеличке господарство
В дворі бомбосховище та парковка.
Чудова інфраструктура - поруч зупинка, школа, дитячий садок, мережа магазинів, перукарня, кафе, , недалеко "Тунель Кохання" з зоною відпочинку.
Продаж частково з меблями та технікою.
Торг присутній!!!
АН Швидкість
Пилипчук Таня
Обратная связь
АН Швидкість
офлайн