1  / 20
41 м2 Суцільної Естетики!! ЖК бізнес- класу "Sofia Residence", Мартинова 13. Обжитий будинок - фото 1
41 м2 Суцільної Естетики!! ЖК бізнес- класу "Sofia Residence", Мартинова 13. Обжитий будинок - фото 2
41 м2 Суцільної Естетики!! ЖК бізнес- класу "Sofia Residence", Мартинова 13. Обжитий будинок - фото 3
41 м2 Суцільної Естетики!! ЖК бізнес- класу "Sofia Residence", Мартинова 13. Обжитий будинок - фото 4
41 м2 Суцільної Естетики!! ЖК бізнес- класу "Sofia Residence", Мартинова 13. Обжитий будинок - фото 5
41 м2 Суцільної Естетики!! ЖК бізнес- класу "Sofia Residence", Мартинова 13. Обжитий будинок - фото 6
41 м2 Суцільної Естетики!! ЖК бізнес- класу "Sofia Residence", Мартинова 13. Обжитий будинок - фото 7
41 м2 Суцільної Естетики!! ЖК бізнес- класу "Sofia Residence", Мартинова 13. Обжитий будинок - фото 8
41 м2 Суцільної Естетики!! ЖК бізнес- класу "Sofia Residence", Мартинова 13. Обжитий будинок - фото 9
41 м2 Суцільної Естетики!! ЖК бізнес- класу "Sofia Residence", Мартинова 13. Обжитий будинок - фото 10
41 м2 Суцільної Естетики!! ЖК бізнес- класу "Sofia Residence", Мартинова 13. Обжитий будинок - фото 11
41 м2 Суцільної Естетики!! ЖК бізнес- класу "Sofia Residence", Мартинова 13. Обжитий будинок - фото 12
41 м2 Суцільної Естетики!! ЖК бізнес- класу "Sofia Residence", Мартинова 13. Обжитий будинок - фото 13
41 м2 Суцільної Естетики!! ЖК бізнес- класу "Sofia Residence", Мартинова 13. Обжитий будинок - фото 14
41 м2 Суцільної Естетики!! ЖК бізнес- класу "Sofia Residence", Мартинова 13. Обжитий будинок - фото 15
41 м2 Суцільної Естетики!! ЖК бізнес- класу "Sofia Residence", Мартинова 13. Обжитий будинок - фото 16
41 м2 Суцільної Естетики!! ЖК бізнес- класу "Sofia Residence", Мартинова 13. Обжитий будинок - фото 17
41 м2 Суцільної Естетики!! ЖК бізнес- класу "Sofia Residence", Мартинова 13. Обжитий будинок - фото 18
41 м2 Суцільної Естетики!! ЖК бізнес- класу "Sofia Residence", Мартинова 13. Обжитий будинок - фото 19
41 м2 Суцільної Естетики!! ЖК бізнес- класу "Sofia Residence", Мартинова 13. Обжитий будинок - фото 20

41 м2 Суцільної Естетики!! ЖК бізнес- класу "Sofia Residence", Мартинова 13. Обжитий будинок

Софиевская Борщаговка

Пожаловаться
98 000 $
2 390 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 20 мая 2026, ID: 5028758
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 41 м2
  • Площадь кухни 12 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Мебель на кухне, Панорамные окна, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж нереально красивої квартири у ЖК Софія Резиденс, пр-т. Мартинова 13. !!
S= 41м2
Поверх 7/10
Вартість- 98000$
Функціональне планування!
Повна комплектація меблями та побутовою технікою!
Простора, новенька кухня- вітальня, укомплектована диваном,що може слугувати як додаткове спальне місце.
Яскравий, стильний текстиль, оригінальний декор доповнюють квартиру і усе в загальному утворює Неймовірну картинку!
Тепла підлога по периметру плитки.
Індивідуальне газове опалення.
Потужна інфраструктура та розвинена транспортна розв'язка.
ЖК Софія Резиденс- один з найкращих комплексів Софіївської Борщагівка, розташований в 500м від Кільцевої Дороги.
Телефонуйте! Організую перегляд у Зручний для Вас час!
Обратная связь
Oльга
онлайн