Без комиссии
1  / 3
4 кімнатна квартира, вул. Закревського 65, Троєщина. Деснянський рн. Без % - фото 1
4 кімнатна квартира, вул. Закревського 65, Троєщина. Деснянський рн. Без % - фото 2
4 кімнатна квартира, вул. Закревського 65, Троєщина. Деснянський рн. Без % - фото 3

4 кімнатна квартира, вул. Закревського 65, Троєщина. Деснянський рн. Без %

Киев, Деснянский

Пожаловаться
85 000 $
924 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5008035
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 92 м2
  • Площадь кухни 12 м2
  • Этаж 10 
  • Этажность 10 
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Лифт 
  • Коммуникации Газ 
Описание
До вашої уваги 4 кімнатна квартира, вул. Закревського 65, Троєщина. Деснянський рн. Без %
Теплий цегляний будинок, серія КП.
10/10 пов. | Над квартирую є технічний поверх(є ключі).
92/64/12м2. | Квартира знаходиться в середині будинку, вікна на дві сторони.
Квартира світла, простора в гарному стані, має 3 окремі кімнати, та одну велику вітальню. Вхід у квартиру проходить через обладнаний тамбур(прихожа). В коридорі розташований місткий гардероб. Ванна, туалет окремо. Є балкон.
Квартира має чітке відчуття родинного гніздечка.
В наявності є бойлер, кондиціонери, пласт. вікна, газова піч. Столярка в гарному стані. Підлога: ламінат, кахельна плитка.
На поверсі біля квартири є своя комора.
Поруч з будинком через дорогу (вул. Закревського), розташовані озера, з зонами відпочинку.
С/м. “Сільпо”, г/м. “Метро”, дитячий басейн, Sport Life з басейном – 1-5 хв, ходьби.
Біля під’їзду, транспортна зупинка: Трамваїв, автобусів, маршруток котрі йдуть до станції метро.
Запрошую на перегляд квартири.
Ціна 85 000 дол. Без комісії.
Обратная связь
Руслан
офлайн