1  / 20
4-кімнатна квартира в місті Хмільнику - фото 1
4-кімнатна квартира в місті Хмільнику - фото 2
4-кімнатна квартира в місті Хмільнику - фото 3
4-кімнатна квартира в місті Хмільнику - фото 4
4-кімнатна квартира в місті Хмільнику - фото 5
4-кімнатна квартира в місті Хмільнику - фото 6
4-кімнатна квартира в місті Хмільнику - фото 7
4-кімнатна квартира в місті Хмільнику - фото 8
4-кімнатна квартира в місті Хмільнику - фото 9
4-кімнатна квартира в місті Хмільнику - фото 10
4-кімнатна квартира в місті Хмільнику - фото 11
4-кімнатна квартира в місті Хмільнику - фото 12
4-кімнатна квартира в місті Хмільнику - фото 13
4-кімнатна квартира в місті Хмільнику - фото 14
4-кімнатна квартира в місті Хмільнику - фото 15
4-кімнатна квартира в місті Хмільнику - фото 16
4-кімнатна квартира в місті Хмільнику - фото 17
4-кімнатна квартира в місті Хмільнику - фото 18
4-кімнатна квартира в місті Хмільнику - фото 19
4-кімнатна квартира в місті Хмільнику - фото 20

4-кімнатна квартира в місті Хмільнику

Хмельник

Пожаловаться
52 499 $
682 $ за м²
25 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 25 сентября 2025, ID: 4314719
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 77 м2
  • Площадь кухни 8 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Жилой фонд 80-90-е 
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне 
Описание
Продам 4-кімнатну квартиру в тихому затишному районі по вулиці Івасюка. Всі кімнати ізольовані, правильне планування, в квартирі автономне опалення, МПВ вікна, засклені балкон та лоджія. Квартира на першому поверсі є можливість поставити особисту альтанку, басейник з одного боку будинку та обладнати паркомісце з іншого боку , Зелений не прохідний двір. Комора в підвалі.
Обратная связь
Kseniya
офлайн