Без комиссии
1  / 20
4-х кімнатна квартіра. Мукачево. Електрика  і вода є постійно! - фото 1
4-х кімнатна квартіра. Мукачево. Електрика  і вода є постійно! - фото 2
4-х кімнатна квартіра. Мукачево. Електрика  і вода є постійно! - фото 3
4-х кімнатна квартіра. Мукачево. Електрика  і вода є постійно! - фото 4
4-х кімнатна квартіра. Мукачево. Електрика  і вода є постійно! - фото 5
4-х кімнатна квартіра. Мукачево. Електрика  і вода є постійно! - фото 6
4-х кімнатна квартіра. Мукачево. Електрика  і вода є постійно! - фото 7
4-х кімнатна квартіра. Мукачево. Електрика  і вода є постійно! - фото 8
4-х кімнатна квартіра. Мукачево. Електрика  і вода є постійно! - фото 9
4-х кімнатна квартіра. Мукачево. Електрика  і вода є постійно! - фото 10
4-х кімнатна квартіра. Мукачево. Електрика  і вода є постійно! - фото 11
4-х кімнатна квартіра. Мукачево. Електрика  і вода є постійно! - фото 12
4-х кімнатна квартіра. Мукачево. Електрика  і вода є постійно! - фото 13
4-х кімнатна квартіра. Мукачево. Електрика  і вода є постійно! - фото 14
4-х кімнатна квартіра. Мукачево. Електрика  і вода є постійно! - фото 15
4-х кімнатна квартіра. Мукачево. Електрика  і вода є постійно! - фото 16
4-х кімнатна квартіра. Мукачево. Електрика  і вода є постійно! - фото 17
4-х кімнатна квартіра. Мукачево. Електрика  і вода є постійно! - фото 18
4-х кімнатна квартіра. Мукачево. Електрика  і вода є постійно! - фото 19
4-х кімнатна квартіра. Мукачево. Електрика  і вода є постійно! - фото 20

4-х кімнатна квартіра. Мукачево. Електрика і вода є постійно!

Мукачево

Пожаловаться
69 000 $
704 $ за м²
11 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 25 сентября 2025, ID: 4313954
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 98 м2
  • Площадь кухни 11 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Жилой фонд 80-90-е 
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Мебель на кухне 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Берегівська об'їзна 1А.
Світло не вимикають!
Вода — постійно, чиста і смачна! (Наш район має свій, окремий від міста, водоканал).
Стан квартири – житловий, потрібен гарний косметичний ремонт.
Квартира знаходиться на 3-му поверсі 3-поверхового цегляного будинку.
Загальна площа 98 м²
Житлова площа 68 м²
Площа кухні: 11 м².
Поверх 3
Поверховість будинку 3
Санвузли роздільні.
Вікна скло-пластик.
Автономне опалення
Кухня – 11 квадратних метрів. У кухні - кахельна підлога з водяним підігрівом.
Кімнати роздільні.
У вітальні встановлено великий кондиціонер LG.
У квартирі 2 лоджії, одна з яких засклена пластиковими вікнами.
Подача води – цілодобово.
Інтернет – оптоволокно.
Вода - від Берегівського водоканалу - чиста та смачна, яка не потребує фільтрації. На воду, газ, електрику встановлено лічильники.
У підвальному поверсі будинку – 2 комори по 5 м² з електрикою.
У дворі – невелика ділянка землі, закріплена за квартирою – зона відпочинку, на якій встановлено столик та 2 лавки.
Велике тихе загальне подвір'я, багато місця для стоянки автомобілів.
Всі витрати з оформлення включені у вартість квартири.
Обратная связь
Андрей
офлайн