1  / 7
3кімн. квартира в центрі міста (житло чи під комерцію) - фото 1
3кімн. квартира в центрі міста (житло чи під комерцію) - фото 2
3кімн. квартира в центрі міста (житло чи під комерцію) - фото 3
3кімн. квартира в центрі міста (житло чи під комерцію) - фото 4
3кімн. квартира в центрі міста (житло чи під комерцію) - фото 5
3кімн. квартира в центрі міста (житло чи під комерцію) - фото 6
3кімн. квартира в центрі міста (житло чи під комерцію) - фото 7

3кімн. квартира в центрі міста (житло чи під комерцію)

Дубно

Пожаловаться
51 000 $
973 $ за м²
22 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 30 августа 2025, ID: 4242146
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 52.4 м2
  • Площадь кухни 8.5 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Коммуникации Канализация септик 
Описание
Продається 3х кімнатна квартира у самому центрі міста Дубно. Перший поверх з 2.
Підходить як для бізнесу(офіс/магазин/і тд) так і для проживання. Потребує сучасного ремонту.
Хороша шумоізоляція завдяки широким стінам та високій стелі ( три метри)
Вул Замкова. Центр.
Інші питання по тел. Чи при огляді. Розумний торг.
Обратная связь
Slava
офлайн