Без комиссии
1  / 9
3кімн 81,5м² — заїжджай і живи, Пулюя (Турецьке містечко) - фото 1
3кімн 81,5м² — заїжджай і живи, Пулюя (Турецьке містечко) - фото 2
3кімн 81,5м² — заїжджай і живи, Пулюя (Турецьке містечко) - фото 3
3кімн 81,5м² — заїжджай і живи, Пулюя (Турецьке містечко) - фото 4
3кімн 81,5м² — заїжджай і живи, Пулюя (Турецьке містечко) - фото 5
3кімн 81,5м² — заїжджай і живи, Пулюя (Турецьке містечко) - фото 6
3кімн 81,5м² — заїжджай і живи, Пулюя (Турецьке містечко) - фото 7
3кімн 81,5м² — заїжджай і живи, Пулюя (Турецьке містечко) - фото 8
3кімн 81,5м² — заїжджай і живи, Пулюя (Турецьке містечко) - фото 9

3кімн 81,5м² — заїжджай і живи, Пулюя (Турецьке містечко)

Киев, Соломенский

Пожаловаться
98 000 $
1 202 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5010211
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 81.5 м2
  • Площадь кухни 9.5 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Тип дома Жилой фонд 91-2000-е 
  • Планировка Раздельная 
  • Комфорт Кондиционер, Мебель на кухне, Гардероб 
Описание
Продаж просторої 3-кімнатної квартири в Києві, вул. Пулюя (Турецьке містечко).

7 поверх із 10. Загальна площа — 81,5 м², Житлова — 43,5 м²

Зручне планування: всі кімнати окремі, санвузол роздільний. Простора кухня з виходом на лоджію, а також велика вітальня з заскленою лоджією.

Квартира у гарному житловому стані — можна одразу заїхати і жити. На підлозі паркет, встановлена якісна дерев’яна столярка. Залишаються меблі та техніка.

Будинок доглянутий, обслуговується ОСББ, чистий під’їзд, спокійні сусіди.

Ніхто не проживає
Ніхто не зареєстрований
"Чистий" продаж

Зручна локація, розвинена інфраструктура та транспортна розв’язка.
Телефонуйте — із задоволенням відповім на всі питання та домовимось про перегляд!
Обратная связь
Ірина
офлайн
Похожие объявления
Продам 1к квартиру Запорізьке Шосе, 40 Гарний житловий стан Днепр 18
  • Однокомнатная
  • 39 м2
  • 15 / 16 эт.
36 500 $
Продам 1к квартиру Запорізьке Шосе, 40 у гарному житловому стані. Квартира знаходиться на 15 поверсі, будинок цегляний . Площа 39/19/8.1 м2. Санвузол суміщений. Велика засклена лоджія. Опалення централізоване. Залишаються всі меблі та техніка. Чистий під’їзд, 2 нових працюючих ліфта. Квартиру можна придбати по ваучеру, сертифікату, безготівково. Швидка угода. Документи готові. Торг!
Днепр, Шевченковский
Квартира на Французькому бульварі біля моря! Одесса 9
  • Двухкомнатная
  • 34.5 м2
  • 1 / 2 эт.
29 995 $
Пропоную до продажу приємну однокімнатну квартиру на Французькому бульварі у житловому стані. Самий курортний район міста підходить як для життя так і для ведення бізнесу. Це не просто квадратні метри, а спосіб життя біля моря у гарному, доглянутому районі з історією. Ближче до моря тільки пісок! За більш детальною інформацією телефонуйте організую показ!
Одесса, Приморский
Двокімнатна квартира в центрі Одеси біля скверу! Одесса 13
  • Двухкомнатная
  • 38 м2
  • 1 / 3 эт.
27 500 $
Пропоную до продажу двокімнатну квартиру біля скверу у центрі Одеси! Розташування цієї квартири дозволить Вам насолоджуватися пішими прогулянками та колоритом не тільки центральних одеських вулиць, а й знаменитого Привозу, центрального залізничного вокзалу та іншими визначними пам'ятками найкращого міста у світі! Будинок міцний, розташований усередині зачиненого двору. Дана пропозиція потребує не тільки сміливих дизайнерських рішень і чекає свого господаря, а ще ідеально підходить або під орендний бізнес, або під дворовий офіс! За більш детальною інформацією телефонуйте вже, організую оперативний перегляд!
Одесса, Приморский
офлайн
Ірина
На сайте с 16 апреля 2020