1  / 20
3к ЖК Time Липківського 38 Квартет Сіті Хаб Солом'янка метро Вокзальна центр - фото 1
3к ЖК Time Липківського 38 Квартет Сіті Хаб Солом'янка метро Вокзальна центр - фото 2
3к ЖК Time Липківського 38 Квартет Сіті Хаб Солом'янка метро Вокзальна центр - фото 3
3к ЖК Time Липківського 38 Квартет Сіті Хаб Солом'янка метро Вокзальна центр - фото 4
3к ЖК Time Липківського 38 Квартет Сіті Хаб Солом'янка метро Вокзальна центр - фото 5
3к ЖК Time Липківського 38 Квартет Сіті Хаб Солом'янка метро Вокзальна центр - фото 6
3к ЖК Time Липківського 38 Квартет Сіті Хаб Солом'янка метро Вокзальна центр - фото 7
3к ЖК Time Липківського 38 Квартет Сіті Хаб Солом'янка метро Вокзальна центр - фото 8
3к ЖК Time Липківського 38 Квартет Сіті Хаб Солом'янка метро Вокзальна центр - фото 9
3к ЖК Time Липківського 38 Квартет Сіті Хаб Солом'янка метро Вокзальна центр - фото 10
3к ЖК Time Липківського 38 Квартет Сіті Хаб Солом'янка метро Вокзальна центр - фото 11
3к ЖК Time Липківського 38 Квартет Сіті Хаб Солом'янка метро Вокзальна центр - фото 12
3к ЖК Time Липківського 38 Квартет Сіті Хаб Солом'янка метро Вокзальна центр - фото 13
3к ЖК Time Липківського 38 Квартет Сіті Хаб Солом'янка метро Вокзальна центр - фото 14
3к ЖК Time Липківського 38 Квартет Сіті Хаб Солом'янка метро Вокзальна центр - фото 15
3к ЖК Time Липківського 38 Квартет Сіті Хаб Солом'янка метро Вокзальна центр - фото 16
3к ЖК Time Липківського 38 Квартет Сіті Хаб Солом'янка метро Вокзальна центр - фото 17
3к ЖК Time Липківського 38 Квартет Сіті Хаб Солом'янка метро Вокзальна центр - фото 18
3к ЖК Time Липківського 38 Квартет Сіті Хаб Солом'янка метро Вокзальна центр - фото 19
3к ЖК Time Липківського 38 Квартет Сіті Хаб Солом'янка метро Вокзальна центр - фото 20

3к ЖК Time Липківського 38 Квартет Сіті Хаб Солом'янка метро Вокзальна центр

Киев, Соломенский

Пожаловаться
280 000 $
3 027 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5010605
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 92.5 м2
  • Площадь кухни 30 м2
  • Этаж 11 
  • Этажность 25 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Панорамные окна, Сигнализация, Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
Преміальний новий ремонт, функціональне планування. Дві окремі спальні: основна — з власним санвузлом і кабінетом, дитяча — з облаштованим робочим місцем. Простора вітальня, об’єднана з кухнею та їдальнею. Кухня оснащена технікою Bosch. Є гостьовий санвузол з ванною та окрема пральна кімната з технікою Miele (пральна і сушильна машини). Встановлено кондиціонери, теплу підлогу, систему безпеки Ajax, фільтри води Ecosoft та інвертор 15 кВт. Для сім’ї, яка шукає комфорт,безпеку.
Обратная связь
Лілія
офлайн