Без комиссии
1  / 20
3к квартира з ремонтом/ 103 кв.м/ 2 балкони/2 поверх/Київ/Соломенський/вул.М.Кривоноса 15 - фото 1
3к квартира з ремонтом/ 103 кв.м/ 2 балкони/2 поверх/Київ/Соломенський/вул.М.Кривоноса 15 - фото 2
3к квартира з ремонтом/ 103 кв.м/ 2 балкони/2 поверх/Київ/Соломенський/вул.М.Кривоноса 15 - фото 3
3к квартира з ремонтом/ 103 кв.м/ 2 балкони/2 поверх/Київ/Соломенський/вул.М.Кривоноса 15 - фото 4
3к квартира з ремонтом/ 103 кв.м/ 2 балкони/2 поверх/Київ/Соломенський/вул.М.Кривоноса 15 - фото 5
3к квартира з ремонтом/ 103 кв.м/ 2 балкони/2 поверх/Київ/Соломенський/вул.М.Кривоноса 15 - фото 6
3к квартира з ремонтом/ 103 кв.м/ 2 балкони/2 поверх/Київ/Соломенський/вул.М.Кривоноса 15 - фото 7
3к квартира з ремонтом/ 103 кв.м/ 2 балкони/2 поверх/Київ/Соломенський/вул.М.Кривоноса 15 - фото 8
3к квартира з ремонтом/ 103 кв.м/ 2 балкони/2 поверх/Київ/Соломенський/вул.М.Кривоноса 15 - фото 9
3к квартира з ремонтом/ 103 кв.м/ 2 балкони/2 поверх/Київ/Соломенський/вул.М.Кривоноса 15 - фото 10
3к квартира з ремонтом/ 103 кв.м/ 2 балкони/2 поверх/Київ/Соломенський/вул.М.Кривоноса 15 - фото 11
3к квартира з ремонтом/ 103 кв.м/ 2 балкони/2 поверх/Київ/Соломенський/вул.М.Кривоноса 15 - фото 12
3к квартира з ремонтом/ 103 кв.м/ 2 балкони/2 поверх/Київ/Соломенський/вул.М.Кривоноса 15 - фото 13
3к квартира з ремонтом/ 103 кв.м/ 2 балкони/2 поверх/Київ/Соломенський/вул.М.Кривоноса 15 - фото 14
3к квартира з ремонтом/ 103 кв.м/ 2 балкони/2 поверх/Київ/Соломенський/вул.М.Кривоноса 15 - фото 15
3к квартира з ремонтом/ 103 кв.м/ 2 балкони/2 поверх/Київ/Соломенський/вул.М.Кривоноса 15 - фото 16
3к квартира з ремонтом/ 103 кв.м/ 2 балкони/2 поверх/Київ/Соломенський/вул.М.Кривоноса 15 - фото 17
3к квартира з ремонтом/ 103 кв.м/ 2 балкони/2 поверх/Київ/Соломенський/вул.М.Кривоноса 15 - фото 18
3к квартира з ремонтом/ 103 кв.м/ 2 балкони/2 поверх/Київ/Соломенський/вул.М.Кривоноса 15 - фото 19
3к квартира з ремонтом/ 103 кв.м/ 2 балкони/2 поверх/Київ/Соломенський/вул.М.Кривоноса 15 - фото 20

3к квартира з ремонтом/ 103 кв.м/ 2 балкони/2 поверх/Київ/Соломенський/вул.М.Кривоноса 15

Киев, Соломенский

Пожаловаться
165 000 $
1 602 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5010307
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 103 м2
  • Площадь кухни 11 м2
  • Этаж
  • Этажность 15 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Сигнализация, Видеонаблюдение, Лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Київ, 3к квартира , вул.М.Кривоноса

Площа: 103 кв.м
3 кімнати

Переваги квартири:

- зручна планіровка
- квартира мебльована + техніка
- гардеробна
- 2 санвузли
- 2 засклені та утеплені балкони
- 1 відкритий міні-балкон
- висока стеля

Квартира під охороною

В будинку є генератор

Тихий, затишний двір

Чудова інфраструктура та зручна транспортна розв’язка

Поруч продається ще одна аналогічна квартира - можна придбати одразу дві (ідеально для інвестиції або великої сім’ї)

Телефонуйте - відповім на всі питання та організую перегляд
Обратная связь
Олена
офлайн