Без комиссии
1  / 11
3к квартира в центрі Немішаєво, з автономним опаленням - фото 1
3к квартира в центрі Немішаєво, з автономним опаленням - фото 2
3к квартира в центрі Немішаєво, з автономним опаленням - фото 3
3к квартира в центрі Немішаєво, з автономним опаленням - фото 4
3к квартира в центрі Немішаєво, з автономним опаленням - фото 5
3к квартира в центрі Немішаєво, з автономним опаленням - фото 6
3к квартира в центрі Немішаєво, з автономним опаленням - фото 7
3к квартира в центрі Немішаєво, з автономним опаленням - фото 8
3к квартира в центрі Немішаєво, з автономним опаленням - фото 9
3к квартира в центрі Немішаєво, з автономним опаленням - фото 10
3к квартира в центрі Немішаєво, з автономним опаленням - фото 11

3к квартира в центрі Немішаєво, з автономним опаленням

Немешаево

Пожаловаться
64 000 $
979 $ за м²
1 просмотр объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 20 мая 2026, ID: 5028826
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 65.4 м2
  • Площадь кухни 8.9 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Жилой фонд 91-2000-е 
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Душевая кабина, Мебель на кухне 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Канализация септик, Асфальтированная дорога 
Описание
Квартира, яка ідеально підходить сім'ї з дітьми.
Плануєте розширитись?
Тоді ця пропозиція саме для Вас.
3 к квартира в центрі Немішаєве з автономним опаленням.
Квартира з гарним плануванням, 65,4 м2, 3 окремі кімнати, кухня, 8,9 м2,
Два балкони, окремо санвузол та ванна кімната.
Квартира у цегляному 5-ти поверховому будинку, на 4 -му поверсі, внутрішня.
У квартирі індивідуальне газове опалення.
Охайний під'їзд.
Поруч садочок, школа,магазини та вся інфраструктура.
Можливий продаж по сертифікату.
Без комісії
Домовленість по перегляду завчасно.
Телефонуйте.
Обратная связь
Альона Ра
офлайн