1  / 20
3к квартира р-Новомиколаївка, вул. Короленка - фото 1
3к квартира р-Новомиколаївка, вул. Короленка - фото 2
3к квартира р-Новомиколаївка, вул. Короленка - фото 3
3к квартира р-Новомиколаївка, вул. Короленка - фото 4
3к квартира р-Новомиколаївка, вул. Короленка - фото 5
3к квартира р-Новомиколаївка, вул. Короленка - фото 6
3к квартира р-Новомиколаївка, вул. Короленка - фото 7
3к квартира р-Новомиколаївка, вул. Короленка - фото 8
3к квартира р-Новомиколаївка, вул. Короленка - фото 9
3к квартира р-Новомиколаївка, вул. Короленка - фото 10
3к квартира р-Новомиколаївка, вул. Короленка - фото 11
3к квартира р-Новомиколаївка, вул. Короленка - фото 12
3к квартира р-Новомиколаївка, вул. Короленка - фото 13
3к квартира р-Новомиколаївка, вул. Короленка - фото 14
3к квартира р-Новомиколаївка, вул. Короленка - фото 15
3к квартира р-Новомиколаївка, вул. Короленка - фото 16
3к квартира р-Новомиколаївка, вул. Короленка - фото 17
3к квартира р-Новомиколаївка, вул. Короленка - фото 18
3к квартира р-Новомиколаївка, вул. Короленка - фото 19
3к квартира р-Новомиколаївка, вул. Короленка - фото 20

3к квартира р-Новомиколаївка, вул. Короленка

Кропивницкий, Подольский

Пожаловаться
49 500 $
707 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 2 апреля 2026, ID: 4896401
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 70 м2
  • Площадь кухни 8 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж 3-кімнатної квартири, Миколаївка, вул. Короленка, 38

Універсальний варіант як для проживання, так і під бізнес.

Вигідне розташування поруч із рестораном «Ребро», активний район із хорошим трафіком.
• 1 поверх 3-поверхового будинку
• Загальна площа 70 м²
• Три окремі кімнати
• Не кутова
• Автономне газове опалення (АГВ)
• Металопластикові вікна
• Встановлені решітки
• Балкон-прибудова

Квартира підходить під магазин, салон краси, офіс, медичний кабінет або інший вид діяльності.

Зручне планування дозволяє ефективно використовувати простір як для життя, так і для комерції.

Пропозиція від АН Егіда +
Обратная связь
Юлія
офлайн