Без комиссии
1  / 20
3к квартира 93,9 кв.м. ЖК ЯДРО. Розтермінування до 3-х років - фото 1
3к квартира 93,9 кв.м. ЖК ЯДРО. Розтермінування до 3-х років - фото 2
3к квартира 93,9 кв.м. ЖК ЯДРО. Розтермінування до 3-х років - фото 3
3к квартира 93,9 кв.м. ЖК ЯДРО. Розтермінування до 3-х років - фото 4
3к квартира 93,9 кв.м. ЖК ЯДРО. Розтермінування до 3-х років - фото 5
3к квартира 93,9 кв.м. ЖК ЯДРО. Розтермінування до 3-х років - фото 6
3к квартира 93,9 кв.м. ЖК ЯДРО. Розтермінування до 3-х років - фото 7
3к квартира 93,9 кв.м. ЖК ЯДРО. Розтермінування до 3-х років - фото 8
3к квартира 93,9 кв.м. ЖК ЯДРО. Розтермінування до 3-х років - фото 9
3к квартира 93,9 кв.м. ЖК ЯДРО. Розтермінування до 3-х років - фото 10
3к квартира 93,9 кв.м. ЖК ЯДРО. Розтермінування до 3-х років - фото 11
3к квартира 93,9 кв.м. ЖК ЯДРО. Розтермінування до 3-х років - фото 12
3к квартира 93,9 кв.м. ЖК ЯДРО. Розтермінування до 3-х років - фото 13
3к квартира 93,9 кв.м. ЖК ЯДРО. Розтермінування до 3-х років - фото 14
3к квартира 93,9 кв.м. ЖК ЯДРО. Розтермінування до 3-х років - фото 15
3к квартира 93,9 кв.м. ЖК ЯДРО. Розтермінування до 3-х років - фото 16
3к квартира 93,9 кв.м. ЖК ЯДРО. Розтермінування до 3-х років - фото 17
3к квартира 93,9 кв.м. ЖК ЯДРО. Розтермінування до 3-х років - фото 18
3к квартира 93,9 кв.м. ЖК ЯДРО. Розтермінування до 3-х років - фото 19
3к квартира 93,9 кв.м. ЖК ЯДРО. Розтермінування до 3-х років - фото 20

3к квартира 93,9 кв.м. ЖК ЯДРО. Розтермінування до 3-х років

Дрогобыч

Пожаловаться
3 831 120 грн.
40 800 грн. за м²
6 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 28 марта 2026, ID: 4876924
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 93.9 м2
  • Площадь кухни 14.9 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Подогрев полов, Гардероб, Панорамные окна, Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
3-кімнатна квартира, площа 93,9 кв.м. Прихожа, гардероб, 2 окремі санвузли, 3 кімнати і кухня. 2 окремі склені лоджії - одна з кімнати інша - з кухні.

Вікна кімнат - на схід, кухні - на північ у внутрішній простір комплексу.

Квартира світла та сонячна. Як варіант, може бути дзеркального планування.

Вартість: 3,831,120 грн

У вартість входить тепла підлога в кухні, коридорі та ванній

Здача в експлуатацію наприкінці 2026 р
Можливе розтермінування від забудовника без % до завершення будівництва

Тихий район, недалеко від центру міста

- Висота стель 2,7 м
- Панорамні вікна вікна WDS 6S двокамерний енергозберігаючий пакет
- Вхідні двері броньовані з серії «Престиж»
- Просторі балкони відкритого і закритого типу
- домофон
- Сучасні ліфти турецького виробництва
- Паркінг наземний

РОЗТЕРМІНУВАННЯ БЕЗ % ВІД ЗАБУДОВНИКА до 3-х років!

До кінця 2029 року сплачуйте за житло частинами без жодних %!