1  / 19
3 кімнтана квартира 6 поверх метро Дарниця Лівобережна Парк перемоги Freedom - фото 1
3 кімнтана квартира 6 поверх метро Дарниця Лівобережна Парк перемоги Freedom - фото 2
3 кімнтана квартира 6 поверх метро Дарниця Лівобережна Парк перемоги Freedom - фото 3
3 кімнтана квартира 6 поверх метро Дарниця Лівобережна Парк перемоги Freedom - фото 4
3 кімнтана квартира 6 поверх метро Дарниця Лівобережна Парк перемоги Freedom - фото 5
3 кімнтана квартира 6 поверх метро Дарниця Лівобережна Парк перемоги Freedom - фото 6
3 кімнтана квартира 6 поверх метро Дарниця Лівобережна Парк перемоги Freedom - фото 7
3 кімнтана квартира 6 поверх метро Дарниця Лівобережна Парк перемоги Freedom - фото 8
3 кімнтана квартира 6 поверх метро Дарниця Лівобережна Парк перемоги Freedom - фото 9
3 кімнтана квартира 6 поверх метро Дарниця Лівобережна Парк перемоги Freedom - фото 10
3 кімнтана квартира 6 поверх метро Дарниця Лівобережна Парк перемоги Freedom - фото 11
3 кімнтана квартира 6 поверх метро Дарниця Лівобережна Парк перемоги Freedom - фото 12
3 кімнтана квартира 6 поверх метро Дарниця Лівобережна Парк перемоги Freedom - фото 13
3 кімнтана квартира 6 поверх метро Дарниця Лівобережна Парк перемоги Freedom - фото 14
3 кімнтана квартира 6 поверх метро Дарниця Лівобережна Парк перемоги Freedom - фото 15
3 кімнтана квартира 6 поверх метро Дарниця Лівобережна Парк перемоги Freedom - фото 16
3 кімнтана квартира 6 поверх метро Дарниця Лівобережна Парк перемоги Freedom - фото 17
3 кімнтана квартира 6 поверх метро Дарниця Лівобережна Парк перемоги Freedom - фото 18
3 кімнтана квартира 6 поверх метро Дарниця Лівобережна Парк перемоги Freedom - фото 19

3 кімнтана квартира 6 поверх метро Дарниця Лівобережна Парк перемоги Freedom

Киев, Днепровский

Пожаловаться
96 000 $
1 151 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5009134
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 83.4 м2
  • Площадь кухни 10.5 м2
  • Этаж
  • Этажность 26 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Панорамные окна, Консъерж, Охраняемая территория, Подземный паркинг, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається 3к квартира 83,4 м2 лівий берег, у Дніпровському районі по Нарбуту Георгія (Визволителів) просп. ЖК комфорт класу "Freedom".
Комплекс побудований з червоної керамічної цегли з використанням монолітно-каркасної технології будівництва, в 2021 році і зданий в експлуатацію.
Комофорний 6 поверх, унікальне розрашування квартири -якісні панорамні вікна Rehau виходять на захід, південь та північ.
Єргономічне - класничне планування, кухня, роздільний сан. вузел та три кімнати (дві з них з балконами).
Презентабельна вхідна група та парадні.
Площа квартири 83,4 кв., житлова – 47 кв.м.. кухня 10,5 кв.м. , Висота стелі 2,7 метра, є 2 просторих балкони.
Квартира після будівельників. Заштукатурені несучі стіни, заведені труби гарячої та холожної води, встановлені, єврорадіатори, встановлений щит розведення електрики.
Є консьєрж, підземний паркінг, відеоспостереження.
Відмінна транспортна розв'язка та інфраструктура у пішій доступності. 2 станції метро: Лівобережна та Дарниця, 1 ліцей 2 школи, 2 дитячі садки, Парк Перемоги, магазини Сільпо та Коло, McDonald's.
Дзвоніть, відповім на питання, що цікавлять, домовимося про перегляд.