1  / 20
3-кімнатна сталінка р-н Бульвару Шевченка 2/3 - фото 1
3-кімнатна сталінка р-н Бульвару Шевченка 2/3 - фото 2
3-кімнатна сталінка р-н Бульвару Шевченка 2/3 - фото 3
3-кімнатна сталінка р-н Бульвару Шевченка 2/3 - фото 4
3-кімнатна сталінка р-н Бульвару Шевченка 2/3 - фото 5
3-кімнатна сталінка р-н Бульвару Шевченка 2/3 - фото 6
3-кімнатна сталінка р-н Бульвару Шевченка 2/3 - фото 7
3-кімнатна сталінка р-н Бульвару Шевченка 2/3 - фото 8
3-кімнатна сталінка р-н Бульвару Шевченка 2/3 - фото 9
3-кімнатна сталінка р-н Бульвару Шевченка 2/3 - фото 10
3-кімнатна сталінка р-н Бульвару Шевченка 2/3 - фото 11
3-кімнатна сталінка р-н Бульвару Шевченка 2/3 - фото 12
3-кімнатна сталінка р-н Бульвару Шевченка 2/3 - фото 13
3-кімнатна сталінка р-н Бульвару Шевченка 2/3 - фото 14
3-кімнатна сталінка р-н Бульвару Шевченка 2/3 - фото 15
3-кімнатна сталінка р-н Бульвару Шевченка 2/3 - фото 16
3-кімнатна сталінка р-н Бульвару Шевченка 2/3 - фото 17
3-кімнатна сталінка р-н Бульвару Шевченка 2/3 - фото 18
3-кімнатна сталінка р-н Бульвару Шевченка 2/3 - фото 19
3-кімнатна сталінка р-н Бульвару Шевченка 2/3 - фото 20

3-кімнатна сталінка р-н Бульвару Шевченка 2/3

Запорожье, Вознесеновский

Пожаловаться
40 000 $
704 $ за м²
4 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 7 декабря 2025, ID: 4557984
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 56.85 м2
  • Площадь кухни 7 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Сталинка 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна 
Описание
Пропонується до продажу затишна квартира з ремонтом у тихому центрі міста на вул. Жаботинського, район бульвару Шевченка. Повнометражна квартира з переплануванням, суміщений санвузол, кімнати амфіладою, простора вітальня та спальні з неї. З двокімнатної переплановано в 3 кімнатну. Лоджію поєднано з кімнатою, підлога з підігрівом на лоджії та в санвузлі. Скрізь вікна із двокамерними склопакетами. Кухня збільшена, вбудовані меблі з технікою на кухні залишаються. Велика шафа-гардероб у передпокої, два кондиціонера. Квартира світла, тепла, чистий під'їзд, тихий двір. Пропозиція від АН "Парус" Телефонуйте! Тетяна.
Обратная связь
Тетяна
офлайн
Похожие объявления
2-кімнатна квартира, цегляний будинок Ладыжин 6
  • Двухкомнатная
  • 52.9 м2
  • 2 / 4 эт.
20 000 $
2-кім.квартира, 52,9 м2 , 2 пов. 4-поверхового цегляного будинку. Опалення автономне газове, водопостачання - артезіанська свердловина з водою високі якості, кімнати роздільні, санвузол теж роздільний, велика лоджія 5,5м х 1,5м. Квартира світла , тепла і суха. В наявності власна кладова в підвальному приміщенні. Всі комунікації в повному порядку. Квартира знаходиться в мальовничому, безпечному і спокійному селищі Губник (Ладижинська громада). Поряд річка і чисті озера , прекрасні місця для відпочинку. Є регулярне автобусне получення з м.Ладижин, також автобуси для школярів, продуктові магазини, пошта. Розміри кімнат і план квартири дивіться на фото планування.
Ладыжин
Продаж 2-к квартири вул. Білоруська 30а Киев 4
  • Двухкомнатная
  • 50 м2
  • 1 / 9 эт.
96 000 $
Продаж 2-к квартири вул. Білоруська 30а. З сучасним ремонтом з обʼєднаною кухнею-вітальнею на першому поверсі (фізично квартира розташована суттєво вище, більше схоже на 2 поверх). Квартира повністю готова до проживання. Планування сучасне. 044 200 10 80
Киев, Шевченковский
Продам 1 к квартиру з ремонтом ЖК "Перлина Кадетського Гаю ", вул. Ернста, 16а Киев 6
  • Однокомнатная
  • 46 м2
  • 5 / 16 эт.
120 000 $
БЕЗ %. Продам 1 кімнатну квартиру в ЖК «Перлина Кадетського Гаю» з дизайнерським ремонтом по вул. Єрнста, 16а. Будинок введення в експлуатацію у 2012 році. 5 поверх/16 поверхового кирпичного будинку. Загальна площа 46 м. кв., житлова 32 м. кв., кухня 8 м, кв. Інтер'єр виконаний у сучасному стилі з використанням якісних матеріалів. Продумане планування, комфортна житлова зона, функціональна кухня. Квартира повністю готова до проживання без додаткових вкладень. Санвузол сумістний, встановлений бойлер, душова кабіна. Комплекс закрить, з охороною та відеоспостереженням, відкритим паркінгом, Переваги: ​​комфортний 5 поверх, сучасний будинок, дизайнерський ремонт, підходить для життя або для здачі в оренду. Розвинена інфраструктура АТБ, Фора, Аптеки, Школа, дитячий садок. Поруч парк, озеро. Зручна транспортна розв'язка. Вартість 120 000 у.о. без комісії для покупця . Тел. +38 097 246 89 89 Оксана. valion.ua /1144809
Киев, Соломенский
офлайн
Тетяна
На сайте с 16 апреля 2020