1  / 20
3-кімнатна квартира з автономним газовим опаленням, район Мототрек | - фото 1
3-кімнатна квартира з автономним газовим опаленням, район Мототрек | - фото 2
3-кімнатна квартира з автономним газовим опаленням, район Мототрек | - фото 3
3-кімнатна квартира з автономним газовим опаленням, район Мототрек | - фото 4
3-кімнатна квартира з автономним газовим опаленням, район Мототрек | - фото 5
3-кімнатна квартира з автономним газовим опаленням, район Мототрек | - фото 6
3-кімнатна квартира з автономним газовим опаленням, район Мототрек | - фото 7
3-кімнатна квартира з автономним газовим опаленням, район Мототрек | - фото 8
3-кімнатна квартира з автономним газовим опаленням, район Мототрек | - фото 9
3-кімнатна квартира з автономним газовим опаленням, район Мототрек | - фото 10
3-кімнатна квартира з автономним газовим опаленням, район Мототрек | - фото 11
3-кімнатна квартира з автономним газовим опаленням, район Мототрек | - фото 12
3-кімнатна квартира з автономним газовим опаленням, район Мототрек | - фото 13
3-кімнатна квартира з автономним газовим опаленням, район Мототрек | - фото 14
3-кімнатна квартира з автономним газовим опаленням, район Мототрек | - фото 15
3-кімнатна квартира з автономним газовим опаленням, район Мототрек | - фото 16
3-кімнатна квартира з автономним газовим опаленням, район Мототрек | - фото 17
3-кімнатна квартира з автономним газовим опаленням, район Мототрек | - фото 18
3-кімнатна квартира з автономним газовим опаленням, район Мототрек | - фото 19
3-кімнатна квартира з автономним газовим опаленням, район Мототрек | - фото 20

3-кімнатна квартира з автономним газовим опаленням, район Мототрек |

Ровно

Пожаловаться
115 000 $
1 353 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5019403
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 85 м2
  • Площадь кухни 10 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Мебель на кухне, Гардероб 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание

Продається простора 3-кімнатна квартира з ремонтом у зручному та розвиненому районі Мототрек, вул. Драгунчука, 4.

Площа: 85 м²
Поверх: 3 з 5
Планування: роздільні кімнати
Опалення: автономне газове

Квартира в хорошому житловому стані — ремонт не новий, але зроблений якісно та з дорогих матеріалів. Дуже тепла та затишна.

У дворі будинку — дитячий садочок
Поруч школа, зупинка громадського транспорту, магазини, супермаркет, відділення банку.

Ціна: 115 000 $
Обратная связь
Юлія АН Рівненська Оселя
офлайн