1  / 20
3-кімнатна квартира в ЖК " Паркові озера" . Метро Дарниця - фото 1
3-кімнатна квартира в ЖК " Паркові озера" . Метро Дарниця - фото 2
3-кімнатна квартира в ЖК " Паркові озера" . Метро Дарниця - фото 3
3-кімнатна квартира в ЖК " Паркові озера" . Метро Дарниця - фото 4
3-кімнатна квартира в ЖК " Паркові озера" . Метро Дарниця - фото 5
3-кімнатна квартира в ЖК " Паркові озера" . Метро Дарниця - фото 6
3-кімнатна квартира в ЖК " Паркові озера" . Метро Дарниця - фото 7
3-кімнатна квартира в ЖК " Паркові озера" . Метро Дарниця - фото 8
3-кімнатна квартира в ЖК " Паркові озера" . Метро Дарниця - фото 9
3-кімнатна квартира в ЖК " Паркові озера" . Метро Дарниця - фото 10
3-кімнатна квартира в ЖК " Паркові озера" . Метро Дарниця - фото 11
3-кімнатна квартира в ЖК " Паркові озера" . Метро Дарниця - фото 12
3-кімнатна квартира в ЖК " Паркові озера" . Метро Дарниця - фото 13
3-кімнатна квартира в ЖК " Паркові озера" . Метро Дарниця - фото 14
3-кімнатна квартира в ЖК " Паркові озера" . Метро Дарниця - фото 15
3-кімнатна квартира в ЖК " Паркові озера" . Метро Дарниця - фото 16
3-кімнатна квартира в ЖК " Паркові озера" . Метро Дарниця - фото 17
3-кімнатна квартира в ЖК " Паркові озера" . Метро Дарниця - фото 18
3-кімнатна квартира в ЖК " Паркові озера" . Метро Дарниця - фото 19
3-кімнатна квартира в ЖК " Паркові озера" . Метро Дарниця - фото 20

3-кімнатна квартира в ЖК " Паркові озера" . Метро Дарниця

Киев, Днепровский

Пожаловаться
140 000 $
1 618 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5008532
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 86.5 м2
  • Площадь кухни 13.6 м2
  • Этаж
  • Этажность 25 
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Сигнализация, Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Пропоную вашій увазі трикімнатну квартиру в сучасному комплексі ЖК " Паркові озера" по вул. Воскресенська 12б, яка розташована на 3 поверсі 25-поверхового будинку.
Квартира має свої переваги: зроблен косметичний ремонт: вирівняни стіни, поміняна столярка, сантехніка. Укомплектована всіма необхідними меблями та побутовою технікою: 4 кондиціонери , нова пральна машина і нова посудомийна . Дитяча кімната ,облаштована великою шафою купе .Є гардеробна в квартирі і додаткова кладова на поверсі. Лічильники на воду і тепло. Генератор в домі .
Територія, що охороняється, магазини, аптеки, садок, парк Перемоги, 15 хвилин пішки до м.Дарниця. Чистий продаж.
Обратная связь
Ніна Володимирівна
офлайн