Без комиссии
1  / 17
3-кімнатна квартира в ЖК Грінвуд 2  Брюховичі - фото 1
3-кімнатна квартира в ЖК Грінвуд 2  Брюховичі - фото 2
3-кімнатна квартира в ЖК Грінвуд 2  Брюховичі - фото 3
3-кімнатна квартира в ЖК Грінвуд 2  Брюховичі - фото 4
3-кімнатна квартира в ЖК Грінвуд 2  Брюховичі - фото 5
3-кімнатна квартира в ЖК Грінвуд 2  Брюховичі - фото 6
3-кімнатна квартира в ЖК Грінвуд 2  Брюховичі - фото 7
3-кімнатна квартира в ЖК Грінвуд 2  Брюховичі - фото 8
3-кімнатна квартира в ЖК Грінвуд 2  Брюховичі - фото 9
3-кімнатна квартира в ЖК Грінвуд 2  Брюховичі - фото 10
3-кімнатна квартира в ЖК Грінвуд 2  Брюховичі - фото 11
3-кімнатна квартира в ЖК Грінвуд 2  Брюховичі - фото 12
3-кімнатна квартира в ЖК Грінвуд 2  Брюховичі - фото 13
3-кімнатна квартира в ЖК Грінвуд 2  Брюховичі - фото 14
3-кімнатна квартира в ЖК Грінвуд 2  Брюховичі - фото 15
3-кімнатна квартира в ЖК Грінвуд 2  Брюховичі - фото 16
3-кімнатна квартира в ЖК Грінвуд 2  Брюховичі - фото 17

3-кімнатна квартира в ЖК Грінвуд 2 Брюховичі

Брюховичи

Пожаловаться
85 070 $
1 115 $ за м²
4 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 29 марта 2026, ID: 4881746
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 76.3 м2
  • Площадь кухни 15.5 м2
без комісій та доплат

Площа - 76.3 м2
3 кімнати
поверх -2
вигляд з вікон в сторону лісу – відкривається класний краєвид
опалення - індивідуальне, газовий котел

- ЖК «Грінвуд 2» - діючий житловий комплекс із закритою територією,
- в містечку Брюховичі – 15 хв. до центру Львова на авто
- мальовничий куточок міста поруч із лісом
- Опалення: 2-контурний газовий котел
- Панорамні вікна, які додають простору квартирі
- Наявний великий балкон
- Біля будинку - гостьовий і також є підземний паркінг і багаторівневий наземний паркінг.
- На території сучасний дитячий та спортивний майданчики, багато озеленення
- В комплексі уже діючі мінімаркет «Близенько» і «Епіцентр», ряд дрібних магазинів, решта відкриється згодом
- Будинки на території ЖК невисокі – до 5 поверхів, усі з ліфтами
- Зручне сполучення до центру Львова (15 хв. до Оперного Театру) – курсують прямі маршрутки
- Здача в експлуатацію запланована на II квартал 2027 року
- без комісій та додаткових доплат
- наявне розтермінування без % та здорощань ціни - 50% опдачуєте при підписанні угоди та 50% розтерміновуємо до завершення будівництва

Ідеальний варіант під інвестицію та проживання

телефонуйте - розкажу деталі
наявні відеоогляди території комплексу – надішлю на вайбер

телефонуйте
т. 05*********62 Володимир
Обратная связь
Володимир
офлайн