Без комиссии
1  / 7
3-кімнатна квартира в Києві. Чистова обробка. єОселя - фото 1
3-кімнатна квартира в Києві. Чистова обробка. єОселя - фото 2
3-кімнатна квартира в Києві. Чистова обробка. єОселя - фото 3
3-кімнатна квартира в Києві. Чистова обробка. єОселя - фото 4
3-кімнатна квартира в Києві. Чистова обробка. єОселя - фото 5
3-кімнатна квартира в Києві. Чистова обробка. єОселя - фото 6
3-кімнатна квартира в Києві. Чистова обробка. єОселя - фото 7

3-кімнатна квартира в Києві. Чистова обробка. єОселя

Киев, Дарницкий

Пожаловаться
4 385 675 грн.
66 500 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 10 мая 2026, ID: 5006722
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 65.95 м2
  • Площадь кухни 11.08 м2
  • Этаж
  • Этажность 24 
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Комфорт Подогрев полов, Панорамные окна, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Парковочное место, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
3-кімнатна квартира в Києві. Чистова обробка. єОселя

6 поверх, 65.95 м² — квартира, де вже можна нормально розміститись сім’єю: спальня, дитяча і простір для спільного життя.

Головний плюс — чистова обробка. Не потрібно проходити весь складний етап чорнових робіт, можна швидше перейти до фінальних рішень і заїзду.

Планування зручне, без зайвих втрат по площі — кожен метр працює.

ЖК Синергія Київ — закрита територія, підземний паркінг (укриття), власна котельня та резервне живлення. Комфорт, який відчувається щодня.

Локація — Позняки. Поруч школи, садочки, магазини, транспорт — все для життя сім’ї.

Квартира підходить під програму єОселя:

3% або 7% річних
перший внесок від 20%
термін до 20 років

супровід на всіх етапах оформлення

Ціна — 4 385 675 грн
або 66 500 грн за м²

Варіант для тих, хто хоче не просто купити квартиру, а швидше перейти до життя в ній.
Дзвоніть:
3 8 0 5 0 6 7 6 1 7 9 8
Обратная связь
Наталія
офлайн