1  / 12
3-кімнатна квартира біля озера в ЖК «Lake View», вул. Володимира Великого, 2А — без комісії - фото 1
3-кімнатна квартира біля озера в ЖК «Lake View», вул. Володимира Великого, 2А — без комісії - фото 2
3-кімнатна квартира біля озера в ЖК «Lake View», вул. Володимира Великого, 2А — без комісії - фото 3
3-кімнатна квартира біля озера в ЖК «Lake View», вул. Володимира Великого, 2А — без комісії - фото 4
3-кімнатна квартира біля озера в ЖК «Lake View», вул. Володимира Великого, 2А — без комісії - фото 5
3-кімнатна квартира біля озера в ЖК «Lake View», вул. Володимира Великого, 2А — без комісії - фото 6
3-кімнатна квартира біля озера в ЖК «Lake View», вул. Володимира Великого, 2А — без комісії - фото 7
3-кімнатна квартира біля озера в ЖК «Lake View», вул. Володимира Великого, 2А — без комісії - фото 8
3-кімнатна квартира біля озера в ЖК «Lake View», вул. Володимира Великого, 2А — без комісії - фото 9
3-кімнатна квартира біля озера в ЖК «Lake View», вул. Володимира Великого, 2А — без комісії - фото 10
3-кімнатна квартира біля озера в ЖК «Lake View», вул. Володимира Великого, 2А — без комісії - фото 11
3-кімнатна квартира біля озера в ЖК «Lake View», вул. Володимира Великого, 2А — без комісії - фото 12

3-кімнатна квартира біля озера в ЖК «Lake View», вул. Володимира Великого, 2А — без комісії

Львов, Галицкий

Пожаловаться
153 765 $
1 700 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 19 мая 2026, ID: 5022641
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 90.45 м2
  • Площадь кухни 30 м2
  • Этаж 13 
  • Этажность 16 
  • Ремонт После строителей 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Комфорт Панорамные окна, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Подземный паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Электричество 
Описание
3-кімнатна квартира біля озера в ЖК «Lake View», вул. Володимира Великого, 2А — без комісії.

Площа: 90.45 м²
Кімнат: 3
Поверх: 13 / 16
Секція: С4
Ціна: 153 765 $

Простора квартира на високому поверсі з вдалим плануванням та гарними видовими характеристиками. Ідеально підходить для сім’ї — можна організувати кухню-вітальню та дві окремі спальні або додаткову кімнату під кабінет.

Про комплекс — ЖК Lake View:
Закрита територія з охороною та концепцією «двір без машин». На території — власне озеро з облаштованою набережною, ландшафтний парк, лаунж-зони, сучасні дитячі та спортивні майданчики.

У комплексі — кав’ярні, магазини, аптека, спортзал та інша інфраструктура для комфортного життя.

Поруч:
— парк «Горіховий гай» — пішки
— парк «Боднарівка» — пішки
— стадіон «Динамо» та тенісні корти — 5 хв пішки
— аквапарк «Львів» — 5 хв авто
— школа — через дорогу
— супермаркети — поруч
— ТРЦ Victoria Gardens — 10 хв авто
— аеропорт — 15 хв авто

Бонус при купівлі — базовий дизайн-проект планування та 3D-візуалізації безкоштовно.

Телефонуйте — надамо деталі та організуємо огляд.