1  / 20
3-кімнатна квартира (80 м²) на «ідеальному» поверсі — Проспект Свободи - фото 1
3-кімнатна квартира (80 м²) на «ідеальному» поверсі — Проспект Свободи - фото 2
3-кімнатна квартира (80 м²) на «ідеальному» поверсі — Проспект Свободи - фото 3
3-кімнатна квартира (80 м²) на «ідеальному» поверсі — Проспект Свободи - фото 4
3-кімнатна квартира (80 м²) на «ідеальному» поверсі — Проспект Свободи - фото 5
3-кімнатна квартира (80 м²) на «ідеальному» поверсі — Проспект Свободи - фото 6
3-кімнатна квартира (80 м²) на «ідеальному» поверсі — Проспект Свободи - фото 7
3-кімнатна квартира (80 м²) на «ідеальному» поверсі — Проспект Свободи - фото 8
3-кімнатна квартира (80 м²) на «ідеальному» поверсі — Проспект Свободи - фото 9
3-кімнатна квартира (80 м²) на «ідеальному» поверсі — Проспект Свободи - фото 10
3-кімнатна квартира (80 м²) на «ідеальному» поверсі — Проспект Свободи - фото 11
3-кімнатна квартира (80 м²) на «ідеальному» поверсі — Проспект Свободи - фото 12
3-кімнатна квартира (80 м²) на «ідеальному» поверсі — Проспект Свободи - фото 13
3-кімнатна квартира (80 м²) на «ідеальному» поверсі — Проспект Свободи - фото 14
3-кімнатна квартира (80 м²) на «ідеальному» поверсі — Проспект Свободи - фото 15
3-кімнатна квартира (80 м²) на «ідеальному» поверсі — Проспект Свободи - фото 16
3-кімнатна квартира (80 м²) на «ідеальному» поверсі — Проспект Свободи - фото 17
3-кімнатна квартира (80 м²) на «ідеальному» поверсі — Проспект Свободи - фото 18
3-кімнатна квартира (80 м²) на «ідеальному» поверсі — Проспект Свободи - фото 19
3-кімнатна квартира (80 м²) на «ідеальному» поверсі — Проспект Свободи - фото 20

3-кімнатна квартира (80 м²) на «ідеальному» поверсі — Проспект Свободи

Ужгород

Пожаловаться
129 800 $
1 623 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5020385
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 80 м2
  • Площадь кухни 10 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Жилой фонд 91-2000-е 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Панельный 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Асфальтированная дорога 
Описание
Пропонуємо до продажу 3-кімнатну квартиру на проспекті Свободи, 50.
Цей будинок розташований у дуже активній частині міста — неподалік від перехрестя з вулицею Заньковецькою та універмагу «Україна». Це район з дуже розвиненою інфраструктурою: поруч ринок, численні магазини, школи та зупинки транспорту.
Ідеальний 3-й поверх — золота середина для будь-якого віку. Самий центр ділового та культурного життя Ужгорода, де все поруч, у пішій доступності.
80 м² чистого затишку. Три окремі кімнати, що ідеально підійдуть для великої родини. Є ліфт.
Квартира облаштована сучасними меблями, дуже комфортна та тепла, не кутова, подвійні склопакети.
Також є підвал.
Залишається абсолютно все!
Вам не потрібно буде чекати місяцями на доставку чи займатися монтажем — просто заносьте свої речі!
Встановлено кондиціонери; засклений балкон.
Це ідеальна пропозиція для тих, хто цінує свій час і хоче жити в найкращих умовах вже сьогодні. Квартира варта того, щоб побачити її на власні очі.
Якщо треба, можу скинути додаткові фото.
Обратная связь
Уляна
офлайн