1  / 20
3-кімнатна квартира 79,3 м² з ремонтом, Печерськ, ЖК Володимирський - фото 1
3-кімнатна квартира 79,3 м² з ремонтом, Печерськ, ЖК Володимирський - фото 2
3-кімнатна квартира 79,3 м² з ремонтом, Печерськ, ЖК Володимирський - фото 3
3-кімнатна квартира 79,3 м² з ремонтом, Печерськ, ЖК Володимирський - фото 4
3-кімнатна квартира 79,3 м² з ремонтом, Печерськ, ЖК Володимирський - фото 5
3-кімнатна квартира 79,3 м² з ремонтом, Печерськ, ЖК Володимирський - фото 6
3-кімнатна квартира 79,3 м² з ремонтом, Печерськ, ЖК Володимирський - фото 7
3-кімнатна квартира 79,3 м² з ремонтом, Печерськ, ЖК Володимирський - фото 8
3-кімнатна квартира 79,3 м² з ремонтом, Печерськ, ЖК Володимирський - фото 9
3-кімнатна квартира 79,3 м² з ремонтом, Печерськ, ЖК Володимирський - фото 10
3-кімнатна квартира 79,3 м² з ремонтом, Печерськ, ЖК Володимирський - фото 11
3-кімнатна квартира 79,3 м² з ремонтом, Печерськ, ЖК Володимирський - фото 12
3-кімнатна квартира 79,3 м² з ремонтом, Печерськ, ЖК Володимирський - фото 13
3-кімнатна квартира 79,3 м² з ремонтом, Печерськ, ЖК Володимирський - фото 14
3-кімнатна квартира 79,3 м² з ремонтом, Печерськ, ЖК Володимирський - фото 15
3-кімнатна квартира 79,3 м² з ремонтом, Печерськ, ЖК Володимирський - фото 16
3-кімнатна квартира 79,3 м² з ремонтом, Печерськ, ЖК Володимирський - фото 17
3-кімнатна квартира 79,3 м² з ремонтом, Печерськ, ЖК Володимирський - фото 18
3-кімнатна квартира 79,3 м² з ремонтом, Печерськ, ЖК Володимирський - фото 19
3-кімнатна квартира 79,3 м² з ремонтом, Печерськ, ЖК Володимирський - фото 20

3-кімнатна квартира 79,3 м² з ремонтом, Печерськ, ЖК Володимирський

Киев, Голосеевский

Пожаловаться
297 000 $
3 745 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 20 мая 2026, ID: 5031692
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 79.3 м2
  • Площадь кухни 17.1 м2
  • Этаж 15 
  • Этажность 25 
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Душевая кабина, Мебель на кухне 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається стильна та простора 3-кімнатна квартира 79,3 м² з авторським дизайнерським ремонтом у престижному ЖК бізнес-класу «Володимирський» (вул. Антоновича, 109, Печерський район, Київ).
Ключові переваги:

15-й поверх з 24 (високий, тихий, чудовий вид на місто)
Функціональне планування: кухня-вітальня 17,1 м² + дві окремі спальні
2 повноцінні санвузли (кутова ванна + окрема сучасна душова кабіна)
Велика лоджія з панорамним склінням
Повністю укомплектована технікою та меблями — заїжджай і живи!
Сучасний ремонт у світлих тонах преміум-класу
У будинку генератор (ліфти та насоси працюють навіть без світла), підземний паркінг, закрита охоронювана територія

Квартира в ідеальному стані, свіжий ремонт, не потребує жодних вкладень. Відмінний варіант для сім’ї, молодих професіоналів або інвестицій у оренду (дуже високий попит на Печерську).
Інфраструктура (5–7 хвилин пішки):

м. Палац «Україна»
Володимирський ринок
супермаркети, ресторани, кафе, парки
Діловий центр Києва

Ціна: 297 000 $ (3 745 $ за м²) — адекватна ринкова ціна за такий об’єкт.
Документи готові, чиста продаж. Можливий невеликий торг при серйозному покупцеві.
Перегляд у зручний для вас час.
Телефонуйте або пишіть прямо зараз — квартира дійсно варта уваги!
Обратная связь
Олег
офлайн