1  / 10
3 кімнатна квартира - фото 1
3 кімнатна квартира - фото 2
3 кімнатна квартира - фото 3
3 кімнатна квартира - фото 4
3 кімнатна квартира - фото 5
3 кімнатна квартира - фото 6
3 кімнатна квартира - фото 7
3 кімнатна квартира - фото 8
3 кімнатна квартира - фото 9
3 кімнатна квартира - фото 10

3 кімнатна квартира

Ужгород

Пожаловаться
106 000 $
1 452 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5020015
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 73 м2
  • Площадь кухни 12.2 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Жилой фонд 2001-2010-е 
  • Планировка Свободная планировка 
  • Тип стен Кирпичный 
Описание
3 кімнатна квартира

вул. Серебриста
р-н Дастор

- 73 м²
- 1 поверх
- 3 кімнати
- газове(автономне)опалення
- парковка
- більше 3-х років у власності!
- окремий підʼїзд на 2 квартири
- балкон(лоджія)
- біля будинку: школа, садок, супермаркет, дитячий майданчик,кафе

Ціна: 106.000$

Більше фото та інформації в Direct
Обратная связь
MRent
офлайн