1  / 20
3-Кімнатна 92 кв.м. «На Щасливому» Нова! Сучасна! Якісний Ремонт! - фото 1
3-Кімнатна 92 кв.м. «На Щасливому» Нова! Сучасна! Якісний Ремонт! - фото 2
3-Кімнатна 92 кв.м. «На Щасливому» Нова! Сучасна! Якісний Ремонт! - фото 3
3-Кімнатна 92 кв.м. «На Щасливому» Нова! Сучасна! Якісний Ремонт! - фото 4
3-Кімнатна 92 кв.м. «На Щасливому» Нова! Сучасна! Якісний Ремонт! - фото 5
3-Кімнатна 92 кв.м. «На Щасливому» Нова! Сучасна! Якісний Ремонт! - фото 6
3-Кімнатна 92 кв.м. «На Щасливому» Нова! Сучасна! Якісний Ремонт! - фото 7
3-Кімнатна 92 кв.м. «На Щасливому» Нова! Сучасна! Якісний Ремонт! - фото 8
3-Кімнатна 92 кв.м. «На Щасливому» Нова! Сучасна! Якісний Ремонт! - фото 9
3-Кімнатна 92 кв.м. «На Щасливому» Нова! Сучасна! Якісний Ремонт! - фото 10
3-Кімнатна 92 кв.м. «На Щасливому» Нова! Сучасна! Якісний Ремонт! - фото 11
3-Кімнатна 92 кв.м. «На Щасливому» Нова! Сучасна! Якісний Ремонт! - фото 12
3-Кімнатна 92 кв.м. «На Щасливому» Нова! Сучасна! Якісний Ремонт! - фото 13
3-Кімнатна 92 кв.м. «На Щасливому» Нова! Сучасна! Якісний Ремонт! - фото 14
3-Кімнатна 92 кв.м. «На Щасливому» Нова! Сучасна! Якісний Ремонт! - фото 15
3-Кімнатна 92 кв.м. «На Щасливому» Нова! Сучасна! Якісний Ремонт! - фото 16
3-Кімнатна 92 кв.м. «На Щасливому» Нова! Сучасна! Якісний Ремонт! - фото 17
3-Кімнатна 92 кв.м. «На Щасливому» Нова! Сучасна! Якісний Ремонт! - фото 18
3-Кімнатна 92 кв.м. «На Щасливому» Нова! Сучасна! Якісний Ремонт! - фото 19
3-Кімнатна 92 кв.м. «На Щасливому» Нова! Сучасна! Якісний Ремонт! - фото 20

3-Кімнатна 92 кв.м. «На Щасливому» Нова! Сучасна! Якісний Ремонт!

Ровно

Пожаловаться
140 000 $
1 522 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5017945
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 92 м2
  • Площадь кухни 17 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Мебель на кухне, Видеонаблюдение, Лифт 
Описание
В продажі Сучасна 3-Кімнатна Квартира в Житловому Комплексі «На Щасливому»
Ідеальне розташування: середній 7-й поверх, не кутова квартира, у повністю заселеному будинку із закритим подвір’ям від авто, дитячими і спортивними майданчиками по вул. Студентська 32.
Квартира з якісним сучасним ремонтом, меблями та побутовою технікою.
Велика площа, зручне планування: три окремі кімнати, два санвузли, дві лоджії, простора кухня, коридор.
В квартирі автономне газове опалення, підігрів підлоги.
Ремонт виконаний з якісних матеріалів, в сучасному стилі: двері прихованого монтажу, стеля - з гіпсокартону, тіньовий профіль примикання, прихований плінтус, якісна сантехніка, два підвісні унітази, ванна із вбудованими змішувачами, скляна душова перегородка, тропічний душ.
Велика вітальня з лоджією, підсвіткою стелі, трековим освітленням, кондиціонером, мебльована спальня, дитяча кімната, велика шафа-гардеробна в коридорі.
Вікна виходять на обидві сторони будинку.
Квартира облаштована всією необхідною побутовою технікою: пральна та сушильна машини, посудомийна машина, вбудований холодильник, духова піч, мікрохвильова піч, два телевізори, кондиціонер.
Датчики регулювання окремих зон підігріву підлоги.
В будинку зручний широкий під’їзд, ліфт з нульового поверху. ОСББ, відео спостереження, парковка.