1  / 15
3-кімн. квартира, метро Героїв Дніпра, Підходить під Є-відновлення! - фото 1
3-кімн. квартира, метро Героїв Дніпра, Підходить під Є-відновлення! - фото 2
3-кімн. квартира, метро Героїв Дніпра, Підходить під Є-відновлення! - фото 3
3-кімн. квартира, метро Героїв Дніпра, Підходить під Є-відновлення! - фото 4
3-кімн. квартира, метро Героїв Дніпра, Підходить під Є-відновлення! - фото 5
3-кімн. квартира, метро Героїв Дніпра, Підходить під Є-відновлення! - фото 6
3-кімн. квартира, метро Героїв Дніпра, Підходить під Є-відновлення! - фото 7
3-кімн. квартира, метро Героїв Дніпра, Підходить під Є-відновлення! - фото 8
3-кімн. квартира, метро Героїв Дніпра, Підходить під Є-відновлення! - фото 9
3-кімн. квартира, метро Героїв Дніпра, Підходить під Є-відновлення! - фото 10
3-кімн. квартира, метро Героїв Дніпра, Підходить під Є-відновлення! - фото 11
3-кімн. квартира, метро Героїв Дніпра, Підходить під Є-відновлення! - фото 12
3-кімн. квартира, метро Героїв Дніпра, Підходить під Є-відновлення! - фото 13
3-кімн. квартира, метро Героїв Дніпра, Підходить під Є-відновлення! - фото 14
3-кімн. квартира, метро Героїв Дніпра, Підходить під Є-відновлення! - фото 15

3-кімн. квартира, метро Героїв Дніпра, Підходить під Є-відновлення!

Киев, Оболонский

Пожаловаться
82 500 $
1 196 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 1 апреля 2026, ID: 4891249
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 69 м2
  • Площадь кухни 7 м2
  • Этаж
  • Этажность
Описание
Продаж 3-кімнатної квартири біля метро Героїв Дніпра, за адресою вул. Героїв Дніпра, 59. Оболонський район, до метро всього 5 хвилин пішки. Документам більше трьох років, квартира готова до угоди.

Загальна площа становить 68,14 м², кухня — 7 м². Квартира розташована на 8-му поверсі 9-поверхового будинку. Планування дуже зручне: три окремі кімнати, кухня, санвузол та два балкони. Стан — після часткового ремонту, під чистове оздоблення. Уже замінені вікна та встановлені подвійні металеві двері.

Окремі кімнати роблять квартиру придатною як для проживання сім’ї, так і для орендного бізнесу. Два балкони додають простору та функціональності. У будинку чистий під’їзд, працює ліфт, двір тихий і спокійний.

Локація дуже зручна: у пішій доступності метро Героїв Дніпра, поруч ринок, супермаркети, школи та садочки. Неподалік парк Наталка, озеро та набережна — чудові місця для прогулянок і відпочинку. Транспортна інфраструктура розвинена: поряд зупинки маршруток і трамваїв.

Квартира світла, тепла, із великим потенціалом для оновлення під себе.

Комісія агенції — 5%.

Телефонуйте — організую перегляд у зручний для вас час.
Обратная связь
Ірина
офлайн