Без комиссии
1  / 8
3-х кімнатна квартира у ЖК Долішній - фото 1
3-х кімнатна квартира у ЖК Долішній - фото 2
3-х кімнатна квартира у ЖК Долішній - фото 3
3-х кімнатна квартира у ЖК Долішній - фото 4
3-х кімнатна квартира у ЖК Долішній - фото 5
3-х кімнатна квартира у ЖК Долішній - фото 6
3-х кімнатна квартира у ЖК Долішній - фото 7
3-х кімнатна квартира у ЖК Долішній - фото 8

3-х кімнатна квартира у ЖК Долішній

Криховцы

Пожаловаться
85 680 $
1 020 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 28 марта 2026, ID: 4880137
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 84 м2
  • Площадь кухни 19.39 м2
  • Этаж
  • Этажность
Описание
3-кімнатна квартира в закритому житловому комплексі + малоповерхова забудова

Продається простора 3-кімнатна квартира у сучасному закритому житловому комплексі. Ідеальний варіант для сім’ї, яка шукає тишу, безпеку та комфортне середовище для життя.

Основні переваги квартири:
• зручне та продумане планування кімнат
• малоповерхова забудова — менше шуму, більше комфорту
• світла та простора квартира для сімейного життя
• комфортний житловий формат без перевантажених багатоповерхівок

Переваги житлового комплексу:
• закрита територія — безпека для вас і ваших дітей
• сучасні дитячі майданчики
• спортивні майданчики на території
• затишні двори без зайвого шуму та машин
• комфортне середовище для життя

Це ідеальний варіант для сім’ї, яка хоче жити у спокійному районі, але при цьому мати сучасний житловий комплекс із усіма зручностями.

Такі 3-кімнатні квартири в малоповерхових комплексах продаються дуже швидко.

Телефонуйте зараз, щоб домовитись про огляд
Обратная связь
Dmitry
офлайн