Без комиссии
1  / 12
3-х кімнатна квартира на Милославській 18  (81,5 м²) - фото 1
3-х кімнатна квартира на Милославській 18  (81,5 м²) - фото 2
3-х кімнатна квартира на Милославській 18  (81,5 м²) - фото 3
3-х кімнатна квартира на Милославській 18  (81,5 м²) - фото 4
3-х кімнатна квартира на Милославській 18  (81,5 м²) - фото 5
3-х кімнатна квартира на Милославській 18  (81,5 м²) - фото 6
3-х кімнатна квартира на Милославській 18  (81,5 м²) - фото 7
3-х кімнатна квартира на Милославській 18  (81,5 м²) - фото 8
3-х кімнатна квартира на Милославській 18  (81,5 м²) - фото 9
3-х кімнатна квартира на Милославській 18  (81,5 м²) - фото 10
3-х кімнатна квартира на Милославській 18  (81,5 м²) - фото 11
3-х кімнатна квартира на Милославській 18  (81,5 м²) - фото 12

3-х кімнатна квартира на Милославській 18 (81,5 м²)

Киев, Деснянский

Пожаловаться
3 303 195 грн.
40 530 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5009591
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 81.5 м2
  • Площадь кухни 9 м2
  • Этаж
  • Этажность 24 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Панельный 
  • Отопление Централизованное 
Описание
КП “ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ “ЖИТЛО-ІНВЕСТ” пропонує 3-кімнатну квартиру по вулиці Милославська, 18 у Деснянському районі м. Києва.

Дану квартиру можна придбати шляхом:
• оформлення договору оренди з переважним правом викупу на 5 років з можливістю дострокового викупу квартири;
• укладення договору купівлі-продажу;
• за програмою іпотечного кредитування єОселя;
• за сертифікатом єВідновлення.

Квартира розташована на 9 поверсі, секція А.
Загальна площа: 81,58 кв. м.
Житлова площа: 42,65 кв. м.
Кухня: 8,29 кв. м.
Ванна кімната: 7,54 кв. м. / 4,71 кв.м.

Будинок панельний із зовнішнім утепленням мінеральною ватою. Квартира має роздільне планування, без оздоблення.
Стан після будівельників: стяжка з розводкою опалення, радіатори, розведена електрика з розетками, лічильники на всі види послуг поквартирно.

Поруч з будинком кінцева зупинка автобусів №114, №110 та №101, швидкісного трамвая №4, №5, та маршрутних таксі до ст. м. Лівобережна, Дарниця, Чернігівська.

Розвинена міська інфраструктура: садочки, школи, супермаркети, кав'ярні, аптеки, салони краси, відділення банків, медичні заклади.
У пішому доступі низка супермаркетів: «Сільпо», «АТБ», «Фора», «Екомаркет». 10 хвилин до «Вигурівського» ринку, 15 хвилин до ТРЦ «Район». За 5 хвилин на авто можна доїхати гіпермаркету «Metro Cash Carry».