1  / 10
3-х кімнатна квартира м. Героїв Дніпра Оболонський проспект 39 А Держпрограми ваучери - фото 1
3-х кімнатна квартира м. Героїв Дніпра Оболонський проспект 39 А Держпрограми ваучери - фото 2
3-х кімнатна квартира м. Героїв Дніпра Оболонський проспект 39 А Держпрограми ваучери - фото 3
3-х кімнатна квартира м. Героїв Дніпра Оболонський проспект 39 А Держпрограми ваучери - фото 4
3-х кімнатна квартира м. Героїв Дніпра Оболонський проспект 39 А Держпрограми ваучери - фото 5
3-х кімнатна квартира м. Героїв Дніпра Оболонський проспект 39 А Держпрограми ваучери - фото 6
3-х кімнатна квартира м. Героїв Дніпра Оболонський проспект 39 А Держпрограми ваучери - фото 7
3-х кімнатна квартира м. Героїв Дніпра Оболонський проспект 39 А Держпрограми ваучери - фото 8
3-х кімнатна квартира м. Героїв Дніпра Оболонський проспект 39 А Держпрограми ваучери - фото 9
3-х кімнатна квартира м. Героїв Дніпра Оболонський проспект 39 А Держпрограми ваучери - фото 10

3-х кімнатна квартира м. Героїв Дніпра Оболонський проспект 39 А Держпрограми ваучери

Киев, Оболонский

Пожаловаться
94 000 $
1 403 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5008237
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 67 м2
  • Площадь кухни 8 м2
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Электричество, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається дуже затишна 3-кімнатна квартира за адресою Оболонський просп.,39-А в одному з найкомфортніших районів Києва - Оболоні

До метро всього 2 хвилини ! (кінцева станція, ст.М" Героїв Дніпра" що дуже зручно )

Квартира у хорошому житловому стані, не потребує ніяких капіталовкладень. Квартира продається з меблями.Вікна нові металопластик, двері нові, труби в санвузлах нові, кухонний гарнітур новий, холодильник новий. Немає газу, кухонна плита електрична. Балкон засклений металопластиковими вікнами, утеплений та обшитий. Гардероб-пральна із пралкою та бойлером.

Готівковий, безготівковий розрахунок, держпрограми, ваучери приймаються

Затишний двір, хороші сусіди. Квартира дуже тепла, світла.
Стіни - панель; перекриття - залізобетон; 6-й поверх, площа: 67,0\43,0\8,0;

Перший будинок від М Героїв Дніпра! ліфт є ; у під'їзді код.замок, магазин, парковка - безкоштовна, поруч дитячі садки, школи № 252, №194. Під'їзд після ремонту, з відеокамерами.

Три кімнати роздільні, вікна на дві сторони: схід та захід. Санвузол роздільний.

Тихе спокійне місце, вікна у двір, зелено.

Деталі
В квартирі 3 кімнати, висота стелі 2.5 метра, Технологія будівництва - Панельна, Тип будинку - Чеський проект. Є газ, кухонна плита газова. Є балкон. У квартирі є Пральна машина, Ванна, Холодильник. Будинок побудований в 1977 році. Загальний стан квартири - З ремонтом. Гаряча вода - централізована. Кількість санвузлів: 1. Тип кухні - окрема кухня. Кількість спален: 2.