1  / 13
3-х кімнатна квартира - фото 1
3-х кімнатна квартира - фото 2
3-х кімнатна квартира - фото 3
3-х кімнатна квартира - фото 4
3-х кімнатна квартира - фото 5
3-х кімнатна квартира - фото 6
3-х кімнатна квартира - фото 7
3-х кімнатна квартира - фото 8
3-х кімнатна квартира - фото 9
3-х кімнатна квартира - фото 10
3-х кімнатна квартира - фото 11
3-х кімнатна квартира - фото 12
3-х кімнатна квартира - фото 13

3-х кімнатна квартира

Глухов

Пожаловаться
30 000 $
719 $ за м²
7 просмотров объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 28 марта 2026, ID: 4876565
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 41.7 м2
  • Площадь кухни 8 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Комфорт Ванна, Парковочное место 
Описание
Продається затишна 3-кімнатна квартира в центрі міста.
Пропонуємо до продажу 3-кімнатну квартиру загальною площею 41,7 кв.м, що розташована в самому центрі міста на вул. Спаська, 13/5.
Квартира знаходиться на другому поверсі тихого двоповерхового будинку. На площадці всього 4 квартири, а на першому поверсі зручно розташований магазин.
Про квартиру: Планування включає велику прохідну кімнату (вітальню), дві невеликі затишні спальні та окремий санвузол, кухня.Всюди встановлені сучасні металопластикові вікна. Також є індивідуальне газове опалення та газова колонка, тому у вас завжди буде тепло і гаряча вода.
Територія та бонуси до квартири: Будинок має великий, тихий та закритий двір. Разом із квартирою ви отримуєте:
Власний сарай із погребом (підвалом) на подвір’ї;
Розроблену земельну ділянку для посадки власної городини;
місце під будівництво гаража.
Це ідеальний варіант для тих, хто хоче жити в центрі міста, але мати переваги приватного будинку — свій двір, город та місце для авто.
За деталями та для огляду телефонуйте: 06*********67
Обратная связь
Игорь
офлайн