1  / 18
3-х кім квартира вул. Мишуги Олександра 2 - фото 1
3-х кім квартира вул. Мишуги Олександра 2 - фото 2
3-х кім квартира вул. Мишуги Олександра 2 - фото 3
3-х кім квартира вул. Мишуги Олександра 2 - фото 4
3-х кім квартира вул. Мишуги Олександра 2 - фото 5
3-х кім квартира вул. Мишуги Олександра 2 - фото 6
3-х кім квартира вул. Мишуги Олександра 2 - фото 7
3-х кім квартира вул. Мишуги Олександра 2 - фото 8
3-х кім квартира вул. Мишуги Олександра 2 - фото 9
3-х кім квартира вул. Мишуги Олександра 2 - фото 10
3-х кім квартира вул. Мишуги Олександра 2 - фото 11
3-х кім квартира вул. Мишуги Олександра 2 - фото 12
3-х кім квартира вул. Мишуги Олександра 2 - фото 13
3-х кім квартира вул. Мишуги Олександра 2 - фото 14
3-х кім квартира вул. Мишуги Олександра 2 - фото 15
3-х кім квартира вул. Мишуги Олександра 2 - фото 16
3-х кім квартира вул. Мишуги Олександра 2 - фото 17
3-х кім квартира вул. Мишуги Олександра 2 - фото 18

3-х кім квартира вул. Мишуги Олександра 2

Киев, Дарницкий

Пожаловаться
149 000 $
1 637 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 20 мая 2026, ID: 5031183
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 91 м2
  • Площадь кухни 16 м2
  • Этаж 15 
  • Этажность 23 
  • Тип дома Жилой фонд 2001-2010-е 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
Описание
Пропонується простора 3-кімнатна квартира на Позняках Будинок 2008 року, цегляний спецпроєкт із доглянутим під’їздом, консьєржем та ліфтами. До метро Позняки — 5 хвилин пішки, поруч парк, озеро, супермаркети, банки та вся необхідна інфраструктура.

Квартира розташована на 15 поверсі 23-поверхового будинку. Зручне планування: простора кухня-вітальня , три окремі кімнати, два санвузли, гардеробна.

Виконаний якісний ремонт у сучасному класичному стилі. Квартира тепла, світла .
Обратная связь
Юлія Кохан
офлайн