1  / 13
3-к в Новому районі - фото 1
3-к в Новому районі - фото 2
3-к в Новому районі - фото 3
3-к в Новому районі - фото 4
3-к в Новому районі - фото 5
3-к в Новому районі - фото 6
3-к в Новому районі - фото 7
3-к в Новому районі - фото 8
3-к в Новому районі - фото 9
3-к в Новому районі - фото 10
3-к в Новому районі - фото 11
3-к в Новому районі - фото 12
3-к в Новому районі - фото 13

3-к в Новому районі

Ужгород

Пожаловаться
72 000 $
1 059 $ за м²
6 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 1 апреля 2026, ID: 4889673
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 68 м2
  • Площадь кухни 11 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод 
Описание
Номер оголошення на сайті компанії: SF-3-295-963-LX.
Пропонується простора 3 кімнатна квартира, в. Капушанська, навпроти супермаркету Сільпо
Квартира в гарному житловому стані, з автономним газовим опаленням
Будинок цегляний, є технічний поверх
Кімнати окремі, простора лоджія, квартира всередині будинку
У власності більше 3 років
Можливий продаж за державними програмами
Обратная связь
VALION
офлайн