1  / 18
2к.квартира, Київський р-н, 40м2, 4/9, меблі+техніка - фото 1
2к.квартира, Київський р-н, 40м2, 4/9, меблі+техніка - фото 2
2к.квартира, Київський р-н, 40м2, 4/9, меблі+техніка - фото 3
2к.квартира, Київський р-н, 40м2, 4/9, меблі+техніка - фото 4
2к.квартира, Київський р-н, 40м2, 4/9, меблі+техніка - фото 5
2к.квартира, Київський р-н, 40м2, 4/9, меблі+техніка - фото 6
2к.квартира, Київський р-н, 40м2, 4/9, меблі+техніка - фото 7
2к.квартира, Київський р-н, 40м2, 4/9, меблі+техніка - фото 8
2к.квартира, Київський р-н, 40м2, 4/9, меблі+техніка - фото 9
2к.квартира, Київський р-н, 40м2, 4/9, меблі+техніка - фото 10
2к.квартира, Київський р-н, 40м2, 4/9, меблі+техніка - фото 11
2к.квартира, Київський р-н, 40м2, 4/9, меблі+техніка - фото 12
2к.квартира, Київський р-н, 40м2, 4/9, меблі+техніка - фото 13
2к.квартира, Київський р-н, 40м2, 4/9, меблі+техніка - фото 14
2к.квартира, Київський р-н, 40м2, 4/9, меблі+техніка - фото 15
2к.квартира, Київський р-н, 40м2, 4/9, меблі+техніка - фото 16
2к.квартира, Київський р-н, 40м2, 4/9, меблі+техніка - фото 17
2к.квартира, Київський р-н, 40м2, 4/9, меблі+техніка - фото 18

2к.квартира, Київський р-н, 40м2, 4/9, меблі+техніка

Полтава

Пожаловаться
40 500 $
1 013 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 25 апреля 2026, ID: 4960288
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 40 м2
  • Площадь кухни 6 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Жилой фонд 80-90-е 
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Лифт 
Описание
Продаж 2-кімнатної квартири в Київському районі Полтави (вул. Решетилівська)

Пропонуємо до продажу затишну двокімнатну квартиру в одному зі спальних районів міста.

- Загальна площа — 40 м²
- Поверх — 4 із 9
- Будинок цегляний

Квартира в гарному житловому стані — зроблений косметичний ремонт, чиста та охайна. Не потребує додаткових вкладень — можна одразу заїхати та жити.

- Залишаються меблі та техніка
- Чудовий варіант як для життя, так і під орендний бізнес
Вигідна пропозиція за доступною ціною!
Обратная связь
Агенція Бульвар Вікторія С.
офлайн