1  / 8
2х поверхова КВАРТИРА з власною ТЕРАСОЮ - фото 1
2х поверхова КВАРТИРА з власною ТЕРАСОЮ - фото 2
2х поверхова КВАРТИРА з власною ТЕРАСОЮ - фото 3
2х поверхова КВАРТИРА з власною ТЕРАСОЮ - фото 4
2х поверхова КВАРТИРА з власною ТЕРАСОЮ - фото 5
2х поверхова КВАРТИРА з власною ТЕРАСОЮ - фото 6
2х поверхова КВАРТИРА з власною ТЕРАСОЮ - фото 7
2х поверхова КВАРТИРА з власною ТЕРАСОЮ - фото 8

2х поверхова КВАРТИРА з власною ТЕРАСОЮ

Ужгород

Пожаловаться
149 000 $
1 552 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5020266
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 96 м2
  • Площадь кухни 10 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Планировка Пентхаус 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Панорамные окна, Сигнализация, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Парковочное место, Лифт, Автономный электрогенератор 
Описание
Повний фарш!
Найвища якість від техніки, меблів до якості матеріалів.

Продається стильна 2х поверхова квартира з Власною великою панорамною ТЕРАСОЮ з видом на все місто. На террасі також виведена вода.
Новий район, поруч Епіцентр.

Квартира з якісним ремонтом, функціональним плануванням і яскравим дизайном. Матеріали — все зроблено зі смаком і для себе.

Купуй, заїжджай та почни насолоджуватись життям вже сьогодні в цьому шикарному комфорті! Все вже зробили за тебе! Все продумали до кожної деталі.

Плюси : зовсім не потрібно витрачати час на ремонт. Все зроблено ідеально і зі смаком.
Основне:
• Опалення — газове.
• Ванна кімната вся сантехніка Gappo
• Тепла підлога у ванній
• мебель - King Mebel
• Двері з натурального дерева, жодного ДСП
• Всі корпусні меблі , крім шафи для взуття у коридорі — МДФ
Є великий гардероб
Кухня:
• Стільниця — камінь з інтегрованою мийкою
• Фурнітура Blum — надійна, з довічним ресурсом
• Подрібнювач відходів
• Техніка Bosch: варильна поверхня, духова шафа, мікрохвильова, посудомийка, пральна та сушильна машина
• Холодильник Samsung Side-by-Side з генератором льоду

Комфорт:
• Рекуператори в двох кімнатах, тому чисте повітря в квартирі завжди, навіть за тривалої відсутності власників