Без комиссии
1  / 8
2х кімнатна на 1му  поверсі - фото 1
2х кімнатна на 1му  поверсі - фото 2
2х кімнатна на 1му  поверсі - фото 3
2х кімнатна на 1му  поверсі - фото 4
2х кімнатна на 1му  поверсі - фото 5
2х кімнатна на 1му  поверсі - фото 6
2х кімнатна на 1му  поверсі - фото 7
2х кімнатна на 1му  поверсі - фото 8

2х кімнатна на 1му поверсі

Знаменка

Пожаловаться
20 000 $
471 $ за м²
19 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 22 апреля 2026, ID: 4951627
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 42.5 м2
  • Площадь кухни 5.5 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Хрущевка 
  • Ремонт Косметический ремонт 
Описание
Продається двохкімнатна квартира на першому поверсі двохповерхового будинку по вул. Ф. Горбунова. У квартирі є індивідуальне опалення, болер, всі зручності. По усім питанням звертайтесь за номером телефону 0 5 0 4 2 2 2 1 8 8
Обратная связь
Віктор
офлайн