1  / 9
2к по вул. Петрицького 17 - фото 1
2к по вул. Петрицького 17 - фото 2
2к по вул. Петрицького 17 - фото 3
2к по вул. Петрицького 17 - фото 4
2к по вул. Петрицького 17 - фото 5
2к по вул. Петрицького 17 - фото 6
2к по вул. Петрицького 17 - фото 7
2к по вул. Петрицького 17 - фото 8
2к по вул. Петрицького 17 - фото 9

2к по вул. Петрицького 17

Киев, Святошинский

Пожаловаться
168 000 $
2 100 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5011294
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 80 м2
  • Площадь кухни 18 м2
  • Этаж 15 
  • Этажность 17 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
Описание
Життя серед лісу: Ексклюзивна 2-к квартира в ЖК «Відпочинок» з авторським ремонтом!
Шукаєте острівець спокою у мегаполісі? Ця квартира створена для тих, хто цінує затишок, безпеку та безкомпромісну якість.

Про квартиру:

Планування: Дві окремі кімнати, простора кухня та гардеробна.

Комфорт: Два санвузли, лоджія-зона відпочинку та тепла підлога.

Ремонт: Авторський дизайн з використанням преміальних матеріалів.

Техніка: Повний комплект від топових брендів: Electrolux, BOSCH, SIEMENS.

Меблі: Кухня з натурального дерева, індивідуальне замовлення. Все залишається новим власникам!

Про житловий комплекс:
ЖК «Відпочинок» — це унікальна еко-зона площею 11 Га під цілодобовою охороною.

Автономність: Будинок має систему резервного живлення та власне теплопостачання.

Безпека: Наявне облаштоване укриття.

Інфраструктура: Магазини, дитячі майданчики та море хвойного повітря прямо під вікнами.

Паркування: Завжди достатньо місць для вашого авто на території.

Локація: 15 хвилин до метро Святошин.
Обратная связь
Наталія
офлайн